İlan No : 59132-981

Aradığınız İlan Yayından Kaldırılmıştır.

İlan Açıklaması

ACİLİYETTEN FİYAT DÜŞTÜ. ACELE EDEN KAZANIR !!!

Bodrum kadıkale ormancılar sitesinde satılık,
olan villamız sitenin en geniş bahçesine haiz olmasının yanı sıra  Turgutreis ve kos manzarası hakimdir.

-Ev yaz kış yaşama şartlarına uygun bir evdir Villamızın bulundugu site,nezih insanların ve uyumlu komşulukların oldugu,yönetim ve yerleşmesiyle yaşam tamamen oturmuş,kendi kendine yeten durumdadır...

- Evimiz 3+1 110 m2 olup denize sıfır site içerisinde bulunmaktadır. sitenin özel plajı,iskelesi ve sosyal tesisleri vardır ayrıca site aktiviteli bir site olup resim müzik briç vb. bir çok kurs ve aktiviteleri vardır.

-Yaz kış faaliyet gösteren,evlere servis hizmeti veren marketi,cafe sosyal tesisleri,eglence alanları,kum voleybol sahası,basketbol ve tenis kortu bulunmaktadır.

-Minibüs hattı sitenin içinden geçmektedir.Yaz kış yaşanacak lokasyondadır.Kat mülkiyetli ve krediye uygundur.

-Sitenin plajına dışardan girilememeside ayrıca bir güvenlik oluşturmakta komşuluk münasebetleride en üst düzeye çıkmaktadır.

-Bu ev gerçekten kaçmaz özellikleri ile ön plana çıkmakta olup anlatmak yetmez mutlaka görmelisiniz...
Ayrıntılı bilgi için: Bilgisayar Müh. Melis Kılıç 0532 457 52 33 veya Bilgisayar Müh.Doğuşhan Akbulut 05359521939

ÖNEMLİDİR: YER GÖSTERME BELGESİ TANZİM EDİLMEDEN; Beğenmiş olduğunuz evi PRENSİPLERİMİZ GEREĞİ GÖSTEREMİYORUZ. LÜTFEN BU KONUDA ISRAR ETMEYİNİZ. (Yer gösterme belgesi nedir?Beğenmiş olduğunuz evi bizim tarafımızdan size gösterildiğine dair belge olup evi almadığınız takdirde sizi hiçbir yükümlülüge sokmayacak akittir.güven veya güvensizlikle hiçbir alakası olmayıp yapılan işin resmi halidir.Anlayışınız için Teşekkür ederiz.)

Benzer İlanlar