İlan No : 68960-3

Aradığınız İlan Yayından Kaldırılmıştır.

İlan Açıklaması

HAYATI SAĞLAMA ALIN.  

KAYA PRESTİGE Konutları 2. ETAP KÖRFEZ VE SİTE İÇİ HAVUZ MANZARALI 135M2 BRÜT 116M2 NET

2 + 30 M2 NET SALONLU DAİRE.

Dairemiz 10 katlı binanın 1. Katında Güney –Kuzey ve Doğu cephelidir.

Mutfakta Bosch Marka fırın, ocak, bulaşık makinası ve franke davlumbaz- çöp öğütücüsü ile birlikte lavabo altında sıcak su sarfiyatını önlemek üzere ani sıcak su ısıtıcısı monte edilmiştir.

Tüm odalar, salon ve mutfakta 5 adet klima mevcuttur. Klima bakımları yeni yapılmıştır.

Arka balkon katlamalı cam ile kapatılarak yaşam alanı artırılmıştır.

Modern yaşamı İzmir Körfezi’nin eşsiz manzarası ile birleştiren,

Kaya Prestij Konutları; Daire başına BİR KAPALI araçlık otoparkı sayesinde %60 yeşil alana sahiptir. Kaya Prestij Konutları dıştan ve içten yalıtımlıdır. Dairede salon ve odalarda ses yalıtımlı LAMİNE parke kullanılmıştır. Kaya Prestij Konutları, Karşıyaka’da Bornova – Mavişehir Çevre yolu İnönü mahallesi çıkışında, alışveriş merkezlerine şehir merkezine ve şehirler arası yollara yakın,çevre yolundan direkt çıkış ve girişi olan, şehir karmaşasından uzak körfez manzaralı 24 saat güvenlik ve ışın bariyerleri sitedir.

Kaya Prestij Konutları C30 beton kalitesi ve temel kalıp sistemi ile 1.sınıf işçilik ve malzeme ile kayalık zemin üzerine yapılmıştır. Kaya Prestij Konutları tümü 3 cepheli daireler, güney cepheli salonlar, yüzme havuzu, basket ve tenis sahası, site içi tartan yürüyüş parkuru, market, fitness salonu, cafe ve daire içi interkom sistemi, pır dedektör, duman ve gaz dedektörleri, ebeveyn banyoda su basma dedektörleri, dairede acil durumlar için panik butonu. Otoparkta uluslararası standartlara uygun sprinkler sistemi ve havalandırma vardır.

Daha detay bilgiler için ;
ALIRKEN, SATARKEN,KİRALARKEN BİR ARTINIZ OLSUN.

35 EMLAK OFİSİ 0 232 300 35 35

Benzer İlanlar