103 m² 4+1 PREFABRİK KONUT İZMİR BAYRAKLI
75.999 TL
103 m2
4 + 1
Soba (Kömür)
 • İlan No : 69083-13
 • İlan Tarihi : 03.11.2018
 • İlan Sahibi : Emlak Ofisi
 • Krediye Uygunluk : Uygun
 • Emlak Tipi : Prefabrik Ev
 • Binadaki Kat Sayısı : 1
 • Banyo Sayısı : 1
map-static.jpg
Başa dön

İlan Özellikleri

Açıklama

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN İŞLER

Duvarlar, kapılar, pencereler, elektrik ve su tesisatı ile vitrifiye ve bataryaları, elektrik priz, sigorta ve aksamları, iç ve dış boyaları ile garantili imalat ve montajı

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN İŞLER

zemin betonu, zemin kaplaması, nakliyesi ve  montajlarda montaj ekibinin yemek yatak ve yol ihtiyaçları.

PREFABRİK BİNANIN TEKNİK ŞARTNAMESİ

PLAN: Prefabrike yapılar genişlik ve uzunlukları 1.25cm ve katları olacak şekilde, amaca göre planlanıp uygulanabilir.Prefabrik Yapılar; dolu duvar paneli ,pencere paneli,kapı paneli, vasistaslı duvar paneli olmak üzere, dört panelin modülasyonundan oluşmaktadır.Panel ölçüleri 1250mmx2500mm; Binalar birden fazla kurulum ve demontaja uygun şekilde dizayn edilmiştir.Tasarımlar autoCAD proğramlarıyla ,statik hesaplar ise (Sap) 2000 Programıyla yapılmaktadır.Kullanılan tüm malzeme TSE Belgeli olup firmamız İSO 9001-2000 standartlarında üretim yapmaktadır.

TEKNİK VERİLER: Tüm statik hesaplar binanın kurulacağı yerin iklim şartlarına göre dizayn edilir.Standart üretimlerimizde kar yükü 80kg/m2 , rüzgar yükü 102km/saat olarak hesaplanmakta olup gerektiğinde statik ve ısı yalıtım çözümlerine göre plan ve teknik detaylarda değişiklik yaplabilir.

YÖNETMELİK: Deprem Bölgesinde yapılacak binalar hakkında yönetmelik (06/03/2006 )

MALZEME: Çinko kaplanarak galvanize edilmiş yapı çeliği pwc esaslı malzeme ve DKP sac, Betopan Panel.vb.

ÜRETİM: İSO 9001-2000 standartlarında yapılmaktadır.

BİRLEŞİM ELEMANLARI: Özel form verilmiş H elemanları , C, omega ve U kesitli metal elemanlar kullanılmaktadır.

YALITIMI: TSE825 ısı yalıtım yönetmeliği (08.05.2000)

TEMEL: Firmamız tarafından projesine göre hazırlanıp verilen temel planına göre radye temel işveren tarafından hazırlanıp dökülen standartlara uygun olarak temele çelik dubeller ile ankre edilmektedir. Standartlara göre hazırlanmayan temelden kaynaklanan duvar ve çatıda oluşabilecek hatalardan ALICI sorumlu değildir.

DIŞ VE İÇ DUVARLAR: Her iki tarafı 8mmx1250mmx2500mm ebatlarında çimento yonga levha olup arasına 44mm polistren köpük ile preslenerek pano yapılmaktadır.Tek katlı binalarda yanlarda özel form verilmiş “H” profil, alt ve üstte “U” profil ile karkaslanmaktadır.Çift katlı binalarda ayrıca pano içlerinde taşıyıcı metal karkas mevcuttur.

KAPI DOĞRAMALARI: Kapı kasaları metaldir.Dış kapılar izolasyonlu metal, iç kapılar mdflam pres kapıdır.İsteğe bağlı olarak Çelik Kapı, Amerikan Kapı,pwc ve Alüminyum Kapı yapılabilir. Amerikan kapılar ham olarak sevk edilir, yerinde rulo veya fırça ile yağlıboya yapılır..

PENCERE DOĞRAMALARI: Tüm pencereler pwc esaslı ve tse standardındadır.

CAM: Pencere doğramalarına 4+10+4mm ısıcam, vasistas doğramalarında ise buzlu cam uygulanmaktadır.

TAŞIYICI SİSTEM : Taşıyıcı duvarlardaki H lar galvanize , taşıyıcı olmayan duvarlarda da pwc H kullanılmaktadır.Pas ve terlemeyi önlemek ve ekonomik ömrünün maksimum olması için; kenar omegası ,pano üstü omega, kör kasa, alın ve saçak pwc malzemeden özel olarak üretilmektedir.( Statik ve konstrüksiyon gerektiğinde metal olabilmektedir

TAVAN KAPLAMASI : 12mm alçı levha veya 6mm doğal çimento levha , kullanılmaktadır.İsteğe bağlı olarak asma tavan,taş yünü de yapılabilmektedir.(ıslak mekanlarda yeşil alçıpan kullanılır.)

TAVAN BİRLEŞİMLERİ: Tavan birleşimlerinde terlemeyi ve ısı köprüsünü önlemek için metal takviyeli alüminyum kullanılmaktadır.

İZOLASYON: Çatıda 80mm kalınlığında camyünü, çatı şiltesi, duvarlarda polistren köpük kullanılmaktadır.

ÇATI : 1.25cm ara ile çelik çatı üzerine 5x5 ahşap aşık veya metal profil üzerine çatı kaplaması tespit edilmekte olup, oluklu çatı kaplaması veya trapez sac yada sandwich panel kullanılabilmektedir.Sızdırmaz 20cm saçak ve pwc dere mevcuttur.Baş makaslar özel PWC lambri kaplanır.

BOYA: Dış cephede iki kat slikon esaslı dış cephe boyası, iç mekanda ise su bazlı ,plastik boya kullanılmaktadır.Metal aksamlar endüstriyel rapit antipas ile astarlanarak boyanmaktadır. Alçıpan kaplama binalarda alçıpan birleşim yerleri kaba alçı+file ile kapatılıp boyanır.

ELEKTRİK VE SIHHI TESİSAT: Elektrik tesisatında; antigron kablo, pwc kablo kanalı içinde kullanılmaktadır.Elektrik ve sıhhi tesisat sıva üstü yapılmaktadır.Elektrik tesisatı 220volt ve 50hz olarak dizayn edilmektedir.Priz kabloları 3x2,5 NYM aydınlatma kabloları 2x1.5 NYM dir.Islak hacimler ve dış kapı üzerinde glop armatür kullanılmaktadır. Sıhhi tesisatta PPRC atık su boruları pwc dir. Vitrifiye armatürleri ,lavabolar,musluklar,duş teknesi firmamız tarafından montajsız teslim edilmektedir.İstenirse tesisatlar sıva altıda yapılabilmektedir.

MERDİVEN: Merdiven metal olarak fabrikada imal edilmekte olup, basamak ve sahanlıklar betopan kaplanmaktadır. Alt balkon ve merdiven korkulukları yapılmamaktadır.

DIŞ CEPHE: Siding veya diğer kaplamalarda çatı makası ve saçaklar hariçtir.


Benzer İlanlar

Hatalı İlan Bildirimi
Emlak Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 6 Altın Kural

Yaşanılabilecek dolandırıcılık olaylarının önüne geçebilmek için gayrimenkul alırken veya kiralarken aşağıdaki konulara mutlaka dikkat edin:

 • Tanımadığınız kişilere ve kuruluşlara kesinlikle para gönderiminde bulunmayın.
 • T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.
 • İlgilendiğiniz gayrimenkulü görmeden kapora vb. ödemesi gerçekleştirmeyin.
 • Konutu gördükten sonra ön ödeme gerçekleştirmeniz halinde yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontunu veya imzalı belgenizi mutlaka saklayın.
 • Satış/kiralama sözleşmesinde yer alan her maddeyi dikkatlice okuyun.
 • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız halinde milliyetemlak.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.
İlan Sahibine Hızlıca Mesaj Gönderin
İlan Sahibini Ara