REOS Nedir?
REOS, gayrimenkul danışmanlarının tek bir platformdan ilanlarını üye oldukları emlak sitelerinde anında yayınlanmasını sağlayan kullanışlı ve kolay bir emlak yönetim sistemidir.
REOS’un Faydaları Nelerdir?
Zaman Tasarrufu Aynı ilanı birden fazla portala girmek zorunda kalmadan tek bir yerden ilanlarınızın üye olduğunuz emlak sitelerinde otomatik yayınlanmasını sağlarsınız.
Müşteri Yönetimi Aktif müşterilerinizi, ilgilendikleri gayrimenkulün özelliklerini portföylerinizdeki en uygun seçenekler ile kaydederek müşteri yönetimini en etkin şekilde yaparsınız.
Bulutfon.com Üyeliği Telefon santral, SMS ve faks gibi iletişim ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretirsiniz.
Web Sitesi Sahipliği Tüm mobil cihazlara uyumlu, fonksiyonel bir web sitesine sahip olursunuz.
Portföy Ortaklığı İş ortaklığı sistemi ile portföyünü paylaşmak isteyen diğer emlakçılarla birlikte çalışıp portföyünüzü zenginleştirir ve kazancınızı artırırsınız.
Performans Takibi Çalışanlarınızın performans takibini daha kolay ve hızlı yaparsınız.
Milliyet Emlak üyeleri, açılış ve yenileme işlemlerinde REOS’un sunmuş olduğu hizmetlere %25 indirimle sahip olabilecekler. *
* Kampanya sadece Milliyetemlak.com'a özeldir. REOS üyelik bedelinin indirim oranı sizin adınıza Milliyetemlak.com tarafından karşılanacaktır.
REOS kolay emlak yönetim sistemiyle daha az zaman harcayarak daha çok kazanç elde edin! REOS kolay emlak yönetim sistemiyle daha az zaman harcayarak daha çok kazanç elde edin!
İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.