JOKER
Joker Nedir? Joker ilanlarınızı daha üst sırada ve daha dikkat çekici bir şekilde yayınlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlar.
Jokerin Faydası Jokerli ilanlar 2 kat fazla görüntülenerek, ilanlarınızın daha kısa sürede ve daha iyi fiyat ile potansiyel müşterilerinize ulaşmasını sağlar.
Nasıl alabilirim? Yeni ilan giriş yaparken veya ilanınız yayında ise ilanlarım bölümünde ilanlarınızın yanında yer alan "Joker Kullan" butonu yardımı ile ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Destek için 0(850) 325 5900 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Üst Sırada Gösterim Benzer ilanların listelendiği ilan listeleme sayfalarında en üst sırada yer almak istiyorsanız, “Üst Sırada Gösterim” tam size göre!
Renkli Zemin İlan listeleme sayfasında ilanlarınızı renkli zeminde yayınlarak dikkat çekin!
Anasayfa Manşet İlanınızı manşet alanında büyük görsel ile milyonlara duyurun!
Anasayfa Vitrin İlanları İlanınızı milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen milliyetemlak.com'un ana sayfasında vitrine taşıyın.
Kategori Manşet İlanınızı ait olduğu kategori (Konut, İş Yeri, Arsa, Turistik İşletme, Devremülk) ana sayfasında büyük görsel ile manşet alanında yayınlayın. Kategori içerisinde en önde sizin ilanınız olsun.
Kategori Vitrin İlanınızı ait olduğu kategori (Konut, İş Yeri, Arsa, Turistik İşletme, Devremülk) ana sayfasında vitrin alanında yayınlayın.
Özel Logo İlanınıza "Fırsat", "Acil", "Yatırımlık" etiketlerinden birini ekleyin, potansiyel müşterilere daha hızlı ulaşın.
Hemen Deneyin Joker kullanarak siz de ilanlarınızı zaman kaybetmeden, daha kısa sürede satın.
Kurumsal üyemizseniz toplu satın alım avantajlarından faydalanabilirsiniz! Kurumsal üyemizseniz toplu satın alım avantajlarından faydalanmak için,
0850 325 59 00 milliyetemlak.com Kurumsal Müşteri İlişkileri Merkezi'ni arayabilirsiniz.
* Site trafiği üzerinden yapılan ortalama analiz değeridir. Trafik performansı ilanlar arasında değişiklik gösterebilir.