Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > ANKARA’ DA BU KALİTEYİ BU FİYATLARA ALACAĞINIZ BAŞKA PROJE YOK.. - ATM YAPIM YATIRIM ve İŞLETME A.Ş.

ATM YAPIM YATIRIM ve İŞLETME A.Ş. - ANKARA’ DA BU KALİTEYİ BU FİYATLARA ALACAĞINIZ BAŞKA PROJE YOK..

Ankara - Yenimahalle

Proje Alanı
237.000 M2
Konut Sayısı
1244
Teslim Tarihi
05.01.2009
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri

ANKARA’ DA BU KALİTEYİ BU FİYATLARA ALACAĞINIZ BAŞKA PROJE YOK..

      Çağdaş bir yaşamın tüm gereklerini bir arada sunan, ‘Dört mevsim bahar’ konseptiyle, Türkiye’nin en büyük konut projelerinden biri Ankara’da hayata geçiyor. YDA Grup firmalarından ATM Yapım Yatırım ve İşletme A.Ş tarafından, Ankara Yenimahalle’de 237 bin metrekare alan üzerinde projelendirilen, 22 blok ve 1244 konuttan oluşan Nevbahar Konutları’nda alışveriş merkezi, özel eğitim kompleksi, özel hastane, yurt ve benzin istasyonu bulunmaktadır. Bu özellikleri ile diğer projelerden farklılık gösteren Nevbahar Konutları, Ankaralılara her yönü ile bir yaşam merkezi sunmaktadır. Ankara’nın batısında Serhat Mahallesi’nde bir yerleşim alanı olarak tasarlanan Nevbahar Konutları Macunköy metro durağına yürüyüş mesafesinde, Gimat Kavşağı,Ostim ve Aselsan gibi merkezlere ise çok yakın bir konumda yer almaktadır.

   Üç etap halinde yapılacak projenin ilk etabının 2009 başında, tamamının ise 2010’da teslim edilmesi planlanmaktadır. Projede net 132 m2 3+1, 158 m2 4+1, 249 m2 5+2, 298 m2 6+2 dubleks tipi daireler bulunmaktadır.

 

      Sadece bir konut projesi olarak değil, gerçek anlamda modern hayatın tüm ihtiyaçları düşünülerek projelendirilen Nevbahar Konutları teknik özelliklerinin yanında doğal yaşam da düşünülerek yaklaşık 56.000 m2 alandaki parkı ile de diğer projelerden ayrılan üstünlüklerini gösterebilmektedir.

 

      Projenin yanı başında konumlandırılmış olan 1000 m2’lik satış ofisinde bire bir aynı metrekarelerde ve özenli şekilde döşenmiş örnek daireleriyle ATM Yapım Yatırım ve İşletme A.Ş. müşterilerine profesyonel anlamda satış ve satış sonrası hizmetler vermektedir.


KİMSE EVSİZ KALMASIN.

© 2017 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.