Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > Lider Centrio - YUSUF LİDER İNŞAAT

YUSUF LİDER İNŞAAT - Lider Centrio

İzmir - Bayraklı

Proje Alanı
60.000 m2
Konut Sayısı
323
Teslim Tarihi
08.01.2016
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri

Lider Centrio

Yaptığı yenilikler ve farklı mimari tarzı ile İzmir’in öncü yapı firmalarından olan Lider İnşaat, Yusuf Lider tarafından 1972 yılında kurulmuştur. Lider İnşaat; gelecekteki yaşam standartlarını sunma hedefiyle konut sektöründe 44 yıldır hizmet verirken, her açıdan özenle tasarlanmış, kaliteli, çağdaş yaşam alanları inşa etmeyi kendine misyon edinmiştir. Yenilikçi mimari anlayışı, vizyoner bakış açısı ve güvenilir iş yapış biçimi ile İzmir’de inşaat sektörü denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Lider İnşaat, 41. yılını İzmir’in yıldızı yeni parlayan iş ve yaşam merkezi Bayraklı’da, yine çok konuşulacak bir proje olan Lider Centrio ile kutluyor.

 

Yusuf Lider tarafından 1972 yılında kurulan şirket, bugüne dek İzmir ve çevresinde çok sayıda seçkin projeye imza atmıştır. Lider İnşaat köklü geçmişinden aldığı güçle,  farklılaşma, yenilikçilik ve çağdaş mimari vizyon temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

Lider Centrio projesi; 11.000 m2 arsa alanı üzerinde, 45.500 m2 inşaat alanı, 3 blok, 290 adet home ofis ve 45 adet mağazadan meydana gelmektedir.

 

Lider İnşaat imzasıyla İzmir Bayraklı 'da 3 blok halinde 10'ar katlı yükselen Lider Centrio, iş ve alış veriş merkezi olarak Bayraklı Adliyesi'nin çaprazında yer almaktadır. 

 


© 2018 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.