Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > LARİSSA GÖL EVLERİ İLE FARKI YAŞAYIN... - ERDEN İNŞAAT

ERDEN İNŞAAT - LARİSSA GÖL EVLERİ İLE FARKI YAŞAYIN...

İzmir - Menemen

Proje Alanı
40.000 m2
Konut Sayısı
1200
Teslim Tarihi
İlk etap 28.02.2019
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri

LARİSSA GÖL EVLERİ İLE FARKI YAŞAYIN...

“Şehrin içinde ama; şehirden farklı” sloganı ile yola çıkan, ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul’un hayata geçirdiği Larissa Göl Evleri yeni bir yaşamın kapılarını sizlere açıyor. “Bu topraklardan kazandıklarımızı bu topraklara harcıyoruz.” düşüncesinden yola çıkan ve yüzde yüz Türk Sermayesi ile ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul’un kendi arazisi üzerinde konumlanan projede 15.300 metrekarelik doğal bir göl de bulunuyor.

Beş etaptan oluşacak olan Larissa Göl Evleri’nin birinci ve ikinci etap satışlarının ardından üçüncü etap satışları da Eylül ayında başladı. 

Kırk bin metrekare arazi üzerine 125 bin metrekare inşaat alanına konumlanan projede yürüyüş alanları, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, açık- kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, Squash, Fitness alanlarının mevcut olacağı projede ayrıca 32 mağazalık “Agora Çarşı”, 250 kişilik amfi tiyatro, cep sineması da daire sahiplerinin hizmetine sunulacak.

Balkonlarda Akdeniz İklimine Uygun Ağaçlar Yetişecek

Dikey orman konseptinin hayata geçeceği Larissa Göl Evleri, bu konsepti site alanı içerisinde kullanarak Türkiye’de bir ilk olacak. Dikey Orman konsepti, topraktan alınan metrekarenin tekrar toprağa geri kazandırılması anlamına geliyor. Bu konsepte göre balkonlarda mevcut iklime uygun olmayan ağaçların yetişmesi yerine zeytin, üzüm, incir gibi iklim şartlarına uyumlu ağaçların yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Yağmur ve Yeraltı Suları Doğaya Geri Kazandırılacak

Doğaya, çevreye önem veren ve mevcut doğal ortamı korumayı temel ilke edinen Larissa Göl Evleri, doğanın sunduğu eşsiz doğal kaynakları kullanmanın yollarını da bir araya getirecek. Yağmur ve yer altı suları ile ağaçların, yeşil alanların sulanması işlemleri gerçekleştirilecek, bununla birlikte güneş panelleri konularak bahçedeki ışıklandırmalar güneş enerjisi ile sağlanacak.

Genç Yaşam Konsepti ile Kaliteli Zamanlar Geçirilebilecek

Günümüzde hayatın hızlı bir şekilde akıp gitmesi bu sebeple kişinin kendine, ailesine, sevdiklerine yeterince zaman ayıramamasına neden oluyor. Larissa Göl Evleri ise “Genç Yaşam” konsepti ile bu duruma çözümler üretmeyi planlıyor. Projede yer alan Laundry ve Housekeeping hizmetleri sayesinde daire sahipleri temizlik, çamaşır gibi işlerle uğraşmak yerine spor ve alışveriş yaparak, sevdikleri ve ailesi ile kaliteli zaman geçirme imkanına sahip olacak.

Üniversitelilerin Yeni Adresi Olacak

Menemen’e 5, Aliağa ve Karşıyaka’ya 20 dakika uzaklıkta bulunan Larissa Göl Evleri, Katip Çelebi, Bakırçay, Gediz ve Celal Bayar Üniversiteleri’ne lokasyon olarak yakın olması ise ayrı bir tercih nedeni olarak görülüyor.

Menemen İzban, Katip Çelebi, Bakırçay ve Gediz Üniversiteleri’ne her zaman; yazın ise ayrıca Foça’ya ücretsiz Shuttle hizmetleri de olacak.

Akıllı Evler Sizleri Bekliyor

45 ile 96,5 metrekare arası farklı büyüklüklerde 1+1, 90 metrekareden başlayan 2+1 daire seçeneklerinin olduğu tüm dairelerde akıllı ev sistemi mevcut hale gelecek. “Akıllı evler yapıyoruz, akıllı insanlar için akıllı yatırımlar yapsınlar diye.” diyen ERDEN İnşaat ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mansur Erden, akıllı ev otomasyon sisteminin neden önemli olduğunun da altını çiziyor.

İletişim Bilgileri;

Telefon: 0232 507 35 12

İnternet Sitesi: www.larissagolevleri.com.tr

 

 

 

 

LARİSSA GÖL EVLERİ İLE FARKI YAŞAYIN...

© 2018 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.