Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > İdea’l Ofis Yücesoy - Yücesoy Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm ve Tic. LTD. ŞTİ.

Yücesoy Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm ve Tic. LTD. ŞTİ. - İdea’l Ofis Yücesoy

İzmir - Bayraklı

Proje Alanı
11942 m2
Konut Sayısı
102
Teslim Tarihi
31.12.2018
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri

İdea’l Ofis Yücesoy

İzmir’in yeni iş ve yaşam merkezi Bayraklı’da Ankara Asfaltı üzerinde yer alan ve İzmir Adalet Sarayı’na 400, İstinaf Mahkemeleri’ne 800 metre mesafede konumlanan İdea’l Ofis, insan-doğa merkezli bir tasarım anlayışı ile kurgulandı. Tüm hatlarıyla kullanıcı dostu; ofis yerleşim alanları ile verimli; 68 m2’den 700 m2’ye kadar alternatifleri ile esnek; temiz havaya doğrudan ulaşım sağlayan balkonları ve ferah iç bahçeleri ile İzmir’in en dengeli ofis projesi…

İdeal Ofis’in bölgedeki emsal projelerde olduğu gibi içi bomboş değil yapılı olarak teslim edilmesi, tasarıma harcanacak para ve zamanı size kazandırırken, ofis yatırımınızı yaptığınız andan itibaren %40’lara varan bir fiyat avantajı sağlayacak. İdea’l Ofis’te yer alan balkonlar sayesinde, çalışanlar istedikleri zaman nefes alabilecek, temiz hava ile havalandırılan ofislerinde gün ışığı ve açık havadan faydalanacaklar.

 

İdea’l Ofis, insan-doğa merkezli bir tasarım

© 2018 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.