Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > EVORA İSTANBUL - TEKNİK YAPI YAPILAR SAN. VE TİC. A.Ş.

TEKNİK YAPI YAPILAR SAN. VE TİC. A.Ş. - EVORA İSTANBUL

İstanbul Anadolu - Tuzla

Proje Alanı
300.000 m2
Konut Sayısı
4.304
Teslim Tarihi
30 Ay
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri

EVORA İSTANBUL

  

Teknik Yapı, son yılların en büyük projesi Evora İstanbul’u satışa sunuyor. Tuzla’nın en yüksek tepesine bir ‘taç” gibi konacak olan 4.304 konutluk Evora İstanbul’un ilk etabında yer alan 1.509 daire, 15 Ekim 2011 tarihinden itibaren 76.900 liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satışa çıktı

 

Emlak Konut GYO’nun geçen yıl hasılat paylaşım modeli uygulayarak ihaleye çıkardığı toplam 300 dönümlük arazi, Teknik Yapı tarafından kıymetli bir pırlanta gibi işlendi ve Tuzla’nın en yüksek tepesini taçlandırmaya hazır hale geldi. İstanbul’un yeniden yapılandırılmasında lokomotif görevi yapan TOKİ öncülüğünde konut sektörünün büyük bir gelişme gösterdiğini belirten Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, Teknik Yapı’nın da kalitesi ve güvenli yapılarıyla üzerine düşen görevi yerine getirmeye devam ettiğini söyledi. Nazmi Durbakayım, TOKİ’nin iştiraki Emlak Konut GYO işbirliği ile bu yapılanmaya yeni bir sayfa açacağını ifade etti.

 

 “Tuzla’nın en yüksek tepesinde konumlanan Evora İstanbul, bir taç gibi parlayacak” diyen Nazmi Durbakayım, içinde ilkokulu, kreşi, parkı, tıp merkezi ve camisi olan küçük bir şehir kuracaklarını belirtti. Evora İstanbul’da yaşama şansını bulacak yaklaşık 15 bin kişinin yeşilin içinden maviye, denize bakarak güne başlayacak insanlar olacağını söyleyen Nazmi Durbakayım sözlerini “Evora İstanbul, insanlara istedikleri mekanlara istedikleri şartlarla ulaşabileceğini sağlayacak bir proje olacak” şeklinde sürdürdü.

 

 

Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:67 Tuzla – İstanbul

 

info@teknikyapi.com


Tam hayal ettiğiniz gibi...

© 2017 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.