Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > EFECITY - YAPI TEKNİK MÜHENDİSLİK

YAPI TEKNİK MÜHENDİSLİK - EFECITY

İzmir - Çiğli

Proje Alanı
7.400 m2
Konut Sayısı
132
Teslim Tarihi
12.2013
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri

EFECITY

Amacımız; sağlam zeminler üzerinde konut siteleri inşaa ederek insanımızın MÜHENDİSLİK hizmetlerini BİRİNCİ ELDEN alıp öncelikli DEPREM GÜVENLİ ve SOSYAL DONATILI yaşanabilir alanlar inşaa etmektir. Bunun için, Mühendislik işi olan SAĞLAM, HIZLI ve MÜMKÜN OLDUĞUNCA KESEYE UYGUN konutlar üretmektir. Yapı Teknik Mühendislik, Türkiye’nin birçok noktasında adına yakışır projelere imzasını atmış saygın bir kuruluştur.

Yerel ve küresel bakış açısına sahip, profesyonel disiplin ve amatör ruhla çalışan kadromuzla, bizi rakiplerimizden üstün kılan farklılıklarımızı koruyarak, hizmet kalitemizi müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde sürekli iyileştirmeyi amaçlayan Yapı Teknik Mühendislik, bu özveriyi şimdi İzmir’de göstermeyi amaçlıyor.
Efecity, Yapı Teknik Mühendislik farkı ile EVKAS semalarında yükseliyor. İzmir’in İLK ve EN BÜYÜK yeşil alanına sahip olacak olan Efecity, aynı zamanda sosyal yaşamınıza da canlılık katacak.

Hizmetteki kalitesi ve zamanında iş teslimi ilkesi ile hedefi müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürdürmek olan Yapı Teknik Mühendislik sizleri geleceğe yatırım yapmaya çağırıyor.

Modern ve çağdaş mimariyi, akılcı ve pratik çözümler ile yaşamınızı kolaylaştıracak bu proje, aynı zamanda size geleceğinize yatırım yapmayı ve çocuklarınıza sağlam bir yaşam bırakmanız için yükselmeyi hedefliyor.


ESKİ EGE KASABASI TADINDA KOMŞULUKLAR İÇİN

© 2017 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.