Milliyetemlak.com Ana Sayfa > Projeler > BAHÇEŞEHİR PARK - ATMACA GAYRİMENKUL

ATMACA GAYRİMENKUL - BAHÇEŞEHİR PARK

İstanbul - Başakşehir

Proje Alanı
20.300 m2
Konut Sayısı
147 Konut 70 Ticari Alan
Teslim Tarihi
Mart 2018
Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Projeye Mesaj Gönder
* * * *
Katalog Talep Et
Gönder
Foto Galeri
Örnek Daire

BAHÇEŞEHİR PARK

Uçsuz Bucaksız Bir Bahçe, Bahçenizde Bir Şehir...

 

Benzersiz güzelliğiyle binlerce yıldır insanları kendine çekmiş dinlerin, kültürlerin ve ticaretin merkezinde, medeniyetlerin başkenti olmuş dünyanın en güzel şehridir İstanbul. Bu eşsiz şehir, hızlı yaşam temposu, kozmopolit insan yapısı, eğlencesi, kültür birikimi, trafiği ve rengarenk karmaşasıyla Bahçeşehir’imizin yanıbaşında. Dilediğimizde içinde olabileceğimiz kadar yakın, dilediğimizde de kendi yeşilimizde kalabileceğimiz kadar uzak. Ve Bahçeşehir’in merkezinde uçsuz bucaksız bir bahçe, bahçenizde bir şehir... Bahçeşehirpark.

 

Bahçeşehir Gölet bölgesinde konut, alışveriş ve sosyal alanlarıyla karma bir proje Bahçeşehirpark. Sınırsız olanaklarıyla Bahçeşehir başta olmak üzere tüm bölgeye yepyeni ve ayrıcalıklı bir yaşam biçimi sunuyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte gölet bölgesinde tüm bölge halkının kullanabileceği rekreasyon alanı mevcut halinin yaklaşık üç katına çıkıyor. 

 

Bahçeşehipark’da Alışveriş

 

Bahçeşehir merkezinde İstanbul’un kıyısında cadde mağazası konseptini AVM konforuna dönüştürmeyi başaran bir merkez. Açık bir meydan etrafında oluşturulmuş tüm mağazalar keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için tasarlandı. Bahçeşehirpark alışveriş alanları, kültür-sanat, banka, fast food,yüksek standartlı yeme içme ve genel alışveriş alanlarıyla kent merkezi fonksiyonuna sahip Park Caddesi bütünleşerek Bahçeşehir’ın çizgi üstü standartlarını yansıtıyor.

 

Bahçeşehipark’da Konutlar

 

Ve yüzlerce dönümlük bir şehir parkının ortasında 147 seçkin aile için eşsiz bir konut projesi. Herkesin olmak istediği elit bir yaşam konseptine bir asansör mesafede olacağınız, ayrıcalıklı bir mekan. 

Mimarisi, yüksek kalite standartları ve kusursuzca çözümlenmiş detaylarıyla bir mutluluk merkezi. 4+1, 5+1, dublex ve penthause alternatifleriyle sınırlı sayıda, sınırsız olanaklarla. Yeşilin ve göletin oluşturduğu eşsiz manzarayı yine yeşiller içinden seyredeceğiniz kat bahçeleri. Bina içinde özenle oluşturulmuş ortak salonlar, şömine odaları, bebek odası, gençler için teşrif edilmiş salonlar,cafe, fitness salonu...Hepsi sadece 147 ailenin kullanımına özel.

Bina girişlerinden başlayan çizgiüstü mimari yaklaşım size ve sevdiklerinize çok özel bir yaşam biçimi vadediyor.   

 

Bahçeşehipark’da Yaşam

 

Daha fazla bahçe, daha fazla yeşil, daha fazla yaşam...

Bahçeşehirpark ve çevresinde oluşan yaşam alanları sundukları olanaklarla hayatınıza renk katıyor. Benzersiz bir seyir deneyimiyle sizi başka zaman ve mekanlara taşıyacak sinema salonu, binlerce seçkin ürünü birarada sunan süpermarket, Anadolu ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan Cafe-Restorantlar, eğlence ve genel alışveriş mağazalarından oluşan Bahçeşehirpark, 400 dönümlük yemyeşil bir aktif yaşam ortamıyla içiçe benzersiz bir proje.

Ve bu proje Bahçeşehirliler için yürüme, yakın bölgeler için trafik olmaksızın 5-10 dakika mesafede. Tabi Bahçeşehirpark sakinleri için bir asansör uzaklığında.

 

 

Bahçeşehirpark’da Daireler

 

Biz sizin için herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Seyir terasını andıran, tüm odalar gibi büyük camlarla çevrili geniş bir salon. Aynaya entegre edilmiş TV ünitesi ve özel duvar panelleriyle kendi zevkinize göre döşeyeceğiniz geniş bir salon. Her ayrıntısı düşünülmüş giyinme odası ve ikili banyosuyla eksiksiz bir ebeveyn odası. Etkileyici bir giriş holü ve geniş oturma ve yatak odaları. Mermerlerle kaplı, kurnası ve nostaljik çeşmeleriyle geleneksel Türk hamamı. Hayranlık uyandıran dizayn ve kaliteleriyle zemin ve duvar kaplamaları...Ve tabi hanımların evlerine belki de en önem verdikleri bölüm, mutfak. Büyük boy ankastre buzdolabı, yemek masası ve tüm gerekleriyle geniş, ferah ve tek kelimeyle mükemmel.

 

Dairelerimizin tek eksiği onları yuva haline getirecek bir aile...     

 


© 2018 milliyetemlak.com Her hakkı saklıdır.