İlan No : 0-7846131

Aradığınız İlan Yayından Kaldırılmıştır.

İlan Açıklaması

Evim tıp fakültesine ve üniversiteye yürüme mesafesinde.Site (Ege EVLERİ) içerisindedir.Sitenin kesinlikle en güzel evidir.Önü açık ve 2. kattadır.Site zemin artı 2 katlı üç bloktan oluşmaktadır.Ev Mersin'in en nezih yerinde otoban yolu,TIP fakültesi ve üniversiteye Kipa AVM çok yakın,34.cadde manzaralıdır.Çiftlikköy'ün en nezih sitesidir.

Sitede asansör çöp şutlama, jeneratör, merkezi uydu, doğal gaz, fiber İnternet, 24 saat güvenlik kamerası kaydı,otoparklı ve kapıda görevli mevcuttur.Evin iskanı alınmıştır elektrik su telefon abonelikleri yapılmıştır. Evde ısıtma doğal gaz kombi (çift eşanjörlü mahal ısıtma ve sıcak su) ile yapılmakta kombi petekler ve termostatik vanalarına kadar takılı vehepsinin garantileri devam etmektedir.Mutfakta Arçelik marka ankastre set ocak fırın davlumbaz vardır. Mutfakta doğal gaz mevcuttur.Ayrıca banyoda ani su ısıtıcı ve çatıda evin vakum tüplü güneş enerjisi vardır.
Evde ;
*Çift eşanjörlü doğal gaz kombi (Mahal ısıtması+sıcak su)+petekler+termostatik vanalar
*Vakum tüplü paslanmaz güneş enerjisi
*Ankastre set Ocak+Fırın+Davlumbaz (Arçelik marka)
*No frost buzdolabı 
*2 adet klima 
*Çamaşır makinesi 
*Bulaşık makinesi 
*Köşe koltuk takımı 
*Bazalar 
*Vestiyer
*LED aydınlatma armatürleri mevcuttur. 
*Yatak odasında giyinme odası vardır.
*Pencerelerde sineklik mevcuttur.

 

İsteyen sadece ceketini alıp oturabilir . Yüksek apartmanlar arasında kaybolmak istemeyenler için idealdir.Her cephesi ve önü açıktır.Yan tarafı yeşil alan park olarak düzenlenecektir.

 

Benzer İlanlar