İlan No : 56661-1934

Aradığınız İlan Yayından Kaldırılmıştır.

İlan Açıklaması

İÇ ÖZELLİKLERİ: Dubleksimiz, 3 Oda, 1 Mutfak, 1 Salon, 2 Banyo (Alafranga Wc, Duşakabin, Lavabo, Elektrikli Şofben) 2 Balkon, 1 Teras. 2 Hol, 1 Kilerden oluşmaktadır. Alt Katta 1 Antre, 2 Oda, 1 Salon, 1 Ayrı Mutfak, 1 Banyo, 2 Balkon vardır. 100 m2’dir. Üst katta ise 1 Ebeveyn Banyolu (Duşakabin, Lavabo, Alafranga Wc, Elektrikli Şofben), 1 Kiler, 1 Geniş Terasa sahiptir. Alt kat ile üst kat arasındaki merdiven Betonarme olup mermer kaplıdır.60 m2’dir.

Kuru zeminler Laminat Parkeli, Islak zeminler Seramiktir. Girişte büyük boy aynası vardır. Çelik kapılı, Amerikan Panelvan iç kapıları vardır. Dışa açılan kapı ve pencereler Çift Camlı PVC’dir. Tavanlar Kartonpiyerli ve duvarlar ise Saten Alçılıdır. İtalyan baskı boya ile duvar kağıtları yer yer farklı alanlarda kullanılmıştır. Sesli Diafonu vardır. Ayrıca Banyo dışında Elektrikli Şofbeni de vardır.

 

Dış Özellikleri: Açık Oto Park, Gün Isı.

 

Çevre Özellikleri: Camiye, Okullara, Alışveriş Merkezlerine, Poliklinik ve Hastanelere, Sosyal Tesis Alanlarına, Park ve Bahçelere, Dolmuş ve Otobüs Duraklarına, Haftalık Pazar yerine, Akdeniz Üniversitesi’ne, 30 - 500 m.

Antalya’nın Her Bölgesindeki GAYRİMENKULLERİNİZ En Kısa Sürede Namsay Emlak Güvencesiyle Değerlendirilip Sahiplendirilir. Siz de Yatırımlarınızı Hızlı Bir Şekilde Nakite Çevirerek Yeni Yatırımlara Dönüştürmek İstiyorsanız Lütfen Bizi Arayınız…

Emlakçılar Odasının Aldığı Bir Karar Gereği Kurumumuz Yetkililerince; Alıcılarımıza, Her Türden Yer Gezdirilmesi Öncesinde “Y E R   G Ö S T E R M E   B E L G E S İ” imzalattırılmaktadır. Merkez İlçelerde Yer Gösterme Ücreti Alınmaz. 

Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi  namsayemlak@hotmail.com ya da namsay07@hotmail.com mail adreslerimizden gönderebilirsiniz.

Benzer İlanlar