İlan No : 60287-2964

Aradığınız İlan Yayından Kaldırılmıştır.

İlan Açıklaması

Gündoğan Yalıkent Sitesi’nde Çok Geniş Triplex

LOKASYONU VE BÖLGE OLANAKLARI.
Kendi sahili ile Gündoğan’da, içerisi son derece bakımlı, eşyalarınızı yerleştirip oturmaya başlayabileceğiniz bir gayrimenkul.

Giriş bölümü yeni sahibi tarafından arzu edilirse kapatılarak 1+1 daire olarak kullanılabilir. Üst katın girişi ayrıdır. Giriş katında kısmı deniz manzarası mevcuttur. 2. ve 3. kattan ise tüm Gündoğan ayaklarınızın altındadır.

Tek arabalık açık otoparkı, sitenin girişinde güvenliği ile 12 ay yaşamın sürdüğü bu sitede mutlaka görülmesi gereken bir gayrimenkuldür. Geniş bahçesinde, manzaralı balkonlarında, 3 adet çok geniş odası ile kalabalık aileler için idealdir.

Gündoğan Merkeze sadece 2,8 km uzaklıktadır. Bodrum 22,8 km, Yalıkavak 8 km mesafededir. 

ULAŞIM OLANAKLARI
Kızılburun Caddesi sadece 850 metre uzaklıktadır.

CEPHE VE MANZARA
Gayrimenkulümüz Güneydoğu yönüne bakmaktadır. Aydınlık olup, güneş direkt gelmediği için de rahatlıkla terası ve balkonu kullanabilirsiniz.

ODA ÖZELLİKLERİ
Giriş katında 1, 3. Katta 2 adet oda bulunmaktadır. Odalar Bodrum evlerine kıyasla oldukça geniştir. Resimlerden de görebileceğiniz gibi çift kişilik yatak, büyük dolaplar, çalışma masaları rahatlıkla sığmaktadır. 

İki adet salon ve 1 adet açık mutfağınız vardır. Salonlardan balkonunuza çıkabilirsiniz. keyifli kahvaltılar, yemekler için son derece ferahtır.

GENEL BİLGİLER & NELERE SAHİP OLACAKSINIZ.
12 ay yaşamın sürdüğü bu sitede işçiliği ile son derece kaliteli yapılmış bu tripleks villada ister siz oturunuz, isterseniz de yatırımlık değerlendiriniz.

Bu gayrimenkulün pazarlamasında Re/Max Pasha Bodrum yetkilidir.

Benzer İlanlar