Milliyet Emlak Hakkında

Türkiye'nin ilk emlak sitesi olan Milliyet Emlak; en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz haberleri, inşaat firmalarını ve projeleri bir arada bulabileceğiniz bir platformdur.

2005 yılında kurulan ve bu yıldan itibaren kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam eden Milliyetemlak.com, yenilenen iletişimi, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Milliyet Emlak ailesi olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımız devam ettiriyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz.

Hedeflerimiz

Bireysel ve kurumsal üyelerimiz için satış öncesi ve satış sonrasında ürün, müşteri hizmetleri ve destek ekipleriyle kesintisiz hizmet vererek, kazancı ve güveni artırmayı temel hedefimiz olarak ele alıyoruz.

"Emlakta Güven" mottosuyla yola çıkıp her aşamada iş ortaklarımızın yanında olmayı benimserken aynı zamanda son kullanıcı ve müşterilerimizin mutluluğunu da çalışmalarımızın odak noktası haline getiririz.

Gayrimenkul sektörüne yönelik içerikler, inşaat firmalarının proje haberleri, reklam ve tanıtım çalışmalarını hazırlayarak sektörün haber kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Bakış Açımız

Tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar yaratabilmek adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz.

Gayrimenkul sektörünün temel oyuncularını, emlak ofislerini ve inşaat firmalarını tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarımıza geniş ve kaliteli bir portföy sunmaya devam ediyoruz.

Milliyet markasının sahip olduğu güveni gayrimenkul sektörüne taşıyarak tüm kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla yola çıkan Milliyet Emlak, sektörün ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına uçtan uca hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.