Bölge Raporu: Zeytinburnu’nda Güncel Gayrimenkul Fiyatları

Bölge Raporu: Zeytinburnu'nda Güncel Gayrimenkul Fiyatları

Ticaret ve alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapan Zeytinburnu’nda güncel gayrimenkul fiyatları, yapı konumu ve durumuna bağlı olarak farkılık gösteriyor. Yeni bir yaşam biçimi sunan, alışveriş merkezi ve ofis kullanımına uygun alanların da bulunduğu sitelerde daire fiyatları daha yüksek seyrederken, apartman fiyatlarında da yapının yaşı ve konumu belirleyici oluyor.

Zeytinburnu’nda güncel gayrimenkul fiyatları ve amortisman süreleri

Tamamlanmış ve devam eden gayrimenkul seçenekleriyle daha fazla alternatif bulunan Zeytinburnu bölgesi, metrobüs ve ana arterlere yakın konumuyla cazip bir yatımı ve konaklama alanı niteliği taşıyor. İlçe çevresinde bulunan üretim bölgeleri ve ticari merkezler, çalışan ve işletme sahipleri için ulaşım kolaylığı sağlarken, farklı yaşam biçimlerine uygun satılık apartman dairesi ve satılık residance seçenekleri bulmak mümkün oluyor.

Zeytinburnu’nda güncel apartman dairesi fiyatları

Zeytinburnu’nda güncel gayrimenkul seçenekleri arasında yer alan apartman daireleri, geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. Farklı yatırım ve kullanım planlarına uygun alternatifler bulunan ilçede, satılık apartman dairesi fiyatları 115.000 TL ile 1.325.000 USD arasında değişiyor. İlçede, 3+1 daire fiyatları 190.000 TL ile 1.325.000 USD arasında değişirken, 2+1 daire fiyatları ise 140.000 TL ile 750.000 USD arasında satışa sunuluyor. 1+1 daire ve stüdyo daire seçenekleri ile yalnız yaşayanlar ve çekirdek aileler için de geniş alternatif bulunan ilçede, oda sayısı ve konut çevresindeki sosyal olanaklar ile ekonomik yaşama erişim kolaylığı fiyat noktasında belirleyici oluyor. Kira getirisi sayesinde sürekli ve kalıcı bir yatırım seçeneği de sunan gayrimenkul piyasası, Zeytinburnu bölgesinde 475 TL ile 8.250 TL arasında kira getirisi sağlıyor. Bina konumu ve yapı durumu ile oda sayısına bağlı olarak farklılık gösteren satış ve kira bedelleri, farklı yatırım projeleri için seçenekler barındırıyor.

Zeytinburnu’nda güncel residence fiyatları

Sosyal olanaklar ve yüksek güvenlik standartlarıyla konforlu bir yaşama olanağı sunan satılık residence seçenekleri, yüksek kira getirisi avantajıyla, cazip yatırım seçenekleri arasında yer alıyor. Zeytinburnu’nda bulunan çok sayıda residence projesi, 550.000 TL ile 1.700.000 USD fiyatları arasında alıcı buluyor. İlçede yer alan 1+1 residance fiyatları 550.000 TL ile 900.000 TL arasında değişirken, 3+1 residence fiyatları ise 1.200.000 TL ile 1.350.000 USD arasında değişim gösteriyor. Yüksek satış fiyatlarına sahip olan residence daire seçenekleri, yine yüksek kira getirileriyle, orta ve uzun vadede alıcıya avantaj sağlıyor. Zeytinburnu’nda bulunan  residence kira getirileri 3.000 TL ile 5.400 TL arasında değişirken, konut konumu ve oda sayısı fiyatlarda belirleyici oluyor.

Tüm veriler milliyetemlak.com üzerinde yer alan ilanlara / verilere göre hazırlanmış ve verilmiştir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR