Yükselen Değerin Yeni Yıldızı Kayım Rezidans Dragos

Yükselen Değerin Yeni Yıldızı Kayım Rezidans Dragos

Şehrimizin yükselen değeri Maltepe’de, dinamizm ve huzurun bütünleştiği, doğanın ve deniz manzarasının muhteşem bütünlüğünün harmanlandığı 41. projemiz Kayım Rezidans Dragos sizi bekliyor!

İstanbul Anadolu Yakası’nın nezih ve yaşam kalitesi en yüksek bölgesinde, hayallerinizin ötesinde, beklentilerinizin çok üzerinde bir yaşam standardı sunuyoruz. Nitelikli bir yaşama adım atmanız için Kayım Rezidans Dragos Projesi özenle ve sadece sizin için
tasarlandı.

Kayım Rezidans Dragos Projesi, İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz metro hattının hemen yanında, E5, sahil yolu gibi alternatif ulaşım ağları ile yatırım değeri her geçen gün hızla artan Maltepe Bölgesi’nde yer alıyor. Aynı zamanda alış veriş merkezleri, hastane, okul ve kamu binalarına yakınlığı ile de sizi cazip bir yaşama davet ediyor.

Kayım Rezidans Dragos Sadece Sizin İçin Tasarlandı!

Kayım Yapı tarafından hayata geçirilen Kayım Rezidans Dragos Projesi toplam 3.236 m² arsa üzerinde kurulu 19 katlı 2 Blok 117 daire ve ticari alanlardan oluşmaktadır. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve Dubleks daire seçenekleri ile muhteşem deniz manzarasına sahiptir.

Yönetim Planına uygun olan sektörler için de home ofis imkanı bulunmaktadır. Açık yüzme havuzu, Fitness Center, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, yeşil alanlar, açık ve 2 katlı kapalı otopark 7/ 24 saat güvenlik hizmeti mevcuttur.

Tüm dairelerimiz dekorasyonlu anahtar teslim olup, yangın ve deprem yönetmeliğine uygun olarak, fiber alt yapı, duman dedektörünün yanı sıra klima, ankastre mutfak seçenekleriyle kolay ve keyifli yaşam alanları sunuyor.

Kayım Yapı Asrımızın Kalite ve Sağlamlıkta Mihenk Taşı

35 yıllık deneyimi ve sağlam yapıların mimarı ile sektörde adı kalite ile anılan, 5 bin kişinin üzerinde yaşam alanı sunan KAYIM YAPI, yanı sıra 400 Milyon TL üzerinde iş bitirme, kamu yatırımı gibi çeşitli projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.

Kayım Rezidans Dragos Projesi, tüm zamanların estetik, mimari, yaşanılabilirlik, güvenlik ve ticari yatırım olanakları kriterlerini tek bünyede bir araya getirdiğimiz ve size sunduğumuz ayrıcalık ve konfor olanaklarını da kapsayan ender yapıların başında yer alır.

Her zaman ve her şartta daha iyi ve sağlam yaşam alanları sunmanın güvencesi ve gururuyla !…

GELECEK, HEPİMİZİN!

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR