Yabancılara ‘kısa dönemli kiralama hizmeti’

Yabancılara 'kısa dönemli kiralama hizmeti'

Arthur & Miller Real Estate, yurt dışından tatil yada çalışma amacıyla belirli süreliğine yerleşmek üzere Türkiye’ye gelen yabancıların, kiralık konut ve işyeri ihtiyaçlarına cevap vermek için “Kısa Dönemli Kiralama” hizmeti sunacak. İlk etapta İstanbul’daki portföyünü bu yönde geliştirme kararı alan Arthur&Miller, ilerleyen dönemlerde ise kısa dönemli kiralama hizmetini Türkiye geneline yaymayı hedefliyor.


Markalı gayrimenkul danışmanlığı sektöründe 10 yılı aşkın süredir üstün ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Arthur&Miller Real Estate, yeni bir uygulama daha başlatıyor. Öncelikli olarak İstanbul’a belirli süreliğine yerleşmek üzere gelen yabancıların kiralık konut veya iş yeri ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hedefleyen Arthur&Miller, bu amaçla bünyesinde ayrı bir birim oluşturdu.


Yeni kurduğu birimle, yabancılara “Kısa Dönemli Kiralama” hizmeti sunacak olan Arthur&Miller, ilk etapta İstanbul’daki portföyünü bu yönde geliştirerek, gelen başvurular doğrultusunda eşyalı ya da eşyasız kiralık villadan, rezidans ve daireye kadar farklı alternatifler sunabilmeyi hedefliyor. Kısa dönem kiralık portföy seçeneklerinde geniş bir fiyat aralığı da sunmayı amaçlayan Arthur&Miller, bu doğrultuda hem üst gelir grubuna hem de öğrenci, turist, gezgin gibi daha düşük fiyatlarda kiralık konut arayan yabancılara hizmet verecek.


“Kısa Dönemli Kiralama” hizmetine ilişkin portföy sayısını kısa sürede 100’ün üzerine çıkaran Arthur & Miller, bu alanda en fazla seçeneği bir arada sunan marka olmayı hedefliyor. Firma, kısa dönemli kiralama portföyüne ek olarak İstanbul’u ve Türkiye’yi tanıtan bilgilere de yer verecek. Bu sayede yabancı müşterilerin kalacakları ülke hakkında genel bir bilgi sahibi olması da sağlanacak. 


Arthur&Miller Real Estate’in yeni uygulamaya koyduğu yabancılara yönelik kısa dönemli kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi için firmanın internet adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 351 17 17 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR