Vanucci’den yüzde 50’ye varan indirim

Vanucci’den yüzde 50’ye varan indirim

 


Portföyünde 28 farklı banyo ve mutfak serisiyle bunlara bağlı onlarca farklı model barındıran Vanucci, Haziran ayı boyunca ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim olanağı sağlıyor.


 


2 ana gruptan oluşan geniş ürün portföyünü zengin aksesuar seçenekleriyle de destekleyen ve kullanıcılarına yeni ve farklı bir yaşam tarzı vaat eden Vanucci, her boyuttaki banyo ve mutfak için sayısız çözüm sunuyor.


 


Kampanya hakkında bilgi veren Vanucci yetkilisi Ömer Güzgeren, “Vanucci kalitesine kavuşmak isteyenlere fiyat avantajı sağlamak istedik. Grup olarak güçlü mali yapımızı insan-odaklı hizmet anlayışımızla birleştirebildiğimiz ve herkesin krizden söz ettiği bu dönemlerde tüketicimize fiyat avantajı sunabildiğimiz için gururluyuz. Sektörde küçülme yaşanırken biz büyümeye devam ediyoruz” dedi.


 


Modüler mutfak ve banyo sektörünün öncü markalarından Vanucci’nin kampanyası 30 Haziran 2010 ’a kadar devam edecek.Etiketler: ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR