Silentmode İle Her Yerde Huzurlu Bir Uyku Mümkün!

Silentmode İle Her Yerde Huzurlu Bir Uyku Mümkün!

Günlük hayatın koşuşturmacasında zaman zaman küçük kestirmelere ihtiyaç duyuyoruz. Yoğun tempoya tekrar dönmeden önce bazen birkaç dakikalık bir şekerleme bile yeterli olabiliyor. Ancak bulunduğumuz mekân her zaman uyumak için ideal olmayabiliyor. Kalabalık, gürültülü bir ortamda hafif bir uykuya dalmak veya en azından gözlerinizi dinlendirmek büyük bir lüks gibi görünebilir. Hatta böyle yerlerde rahatça uyuyanları ‘şanslı kişiler’ olarak görebilirsiniz.

Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Silentmode isimli ürün ile uyaranın bol olduğu gürültülü ortamlarda bile kestirebilmek bir lüks olmaktan çıkıyor. Bilim adamları gün içerisinde yapacağınız kısa süreli bir şekerlemenin stresi azalttığını ve üretkenliği artırdığını dile getiriyor. Silentmode isimli cihaz ile aradığınız uyku ortamını bulabilir ve gün içinde kendinize ayıracağınız birkaç dakika ile yaşam kalitenizi gözle görülür şekilde artırabilirsiniz.

Her ortamda mutlak karanlık

Silentmode her ortamda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir cihaz. Sunduğu mutlak karanlık ve ses izolasyonu rahat ve konforlu bir uyku uyumanızı sağlıyor. Evde, iş yerinde veya yolculukta Silentmode ile bulunduğunuz ortamın uyaranlarından kolayca izole olabiliyorsunuz. Sahip olduğu şık ve ergonomik tasarımıyla gözleri ve kulakları tamamen kapatarak uyku için ideal bir ortam yaratıyor. Ergonomik tasarımı ve sunduğu konfor sayesinde otururken veya yatarken Silentmode’u rahatça kullanabiliyorsunuz. Üzerine yatmanız kulağınızı rahatsız etmeyeceği gibi cihaza da herhangi bir zarar vermiyor.

Müzik dinleyerek uyuma

İnsanlar genelde uyumak için sessiz bir ortama ihtiyaç duysa da bazıları müzik veya televizyon sesi eşliğinde uyumayı tercih edebiliyor. Silentmode ise sesten rahatsız olmayan bireyleri de düşünmüş. Cihazı Bluetooth üzerinden kendi akıllı cihazınıza bağlayabiliyor ve seçtiğiniz uygulama üzerinden müzik dinleyebiliyorsunuz.

Uykuya dalma egzersizleri

Silentmode ekibi tarafından geliştirilen ve ürünle birlikte gelen Breathonics isimli yazılım kullanıcılara uykuya dalmada yardımcı olacak teknikler öğretiyor. Dileyenler için uyku müziği de uygulamanın içinde mevcut.

Kullanım alanları

Silentmode’un kullanım alanı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Uzun bir uçak veya otobüs yolculuğunda temiz bir uyku çekmek, halka açık bir yerde küçük bir şekerleme yapmak, gürültülü bir ortamda biraz kafa dinlemek veya sadece kendinizle baş başa kalmak ve düşüncelerinizi toplamak için ideal ortamı Silentmode ile yaratmak mümkün. Tüm bunların yanında cihaz meditasyon yaparken de rahatlıkla kullanılabilir.

Silentmode, Hong Kong merkezli bir şirket tarafından geliştirilmiş ve Nisan ayında piyasaya çıkması planlanıyor.


Etiketler: , , , , , ,

BENZER YAZILAR