Ünlülerin Ev Dekorasyonu Konusunda Önem Verdiği Detaylar

nebahat çehre kaç yaşında

Ekran karşısında beğenerek izlediğiniz ünlülerin özel yaşam alanları ve dekorasyon zevklerini de merak ediyorsanız, içeriğimizi okuyarak ünlülerin ev dekorasyonunda önem verdiği detayları öğrenebilirsiniz.

Zerrin Tekindor

zerrin tekindorun eşi
blogspot.com

Sade mobilyaları renkli objelerle beraber kullanan Zerrin Tekindor’ un evi minimalist tarzıyla dikkat çekiyor. Rahatlık ve konforun ön planda tutulduğu dekorasyonda Zerrin Tekindor’un kendisine ait tablolar şıklık katıyor. Bej, krem ve vizon renklerin hakim olduğu ev, canlı renklerdeki aksesuarlarla uyumlu bir görünüm sağlıyor.

Gürgen Öz

gürgen öz
radikal.com.tr

Esprili ve enerjik kişiliğiyle dikkat çeken Gürgen Öz, ev dekorasyonunda retro stilini tercih ediyor. Eskiyle modernin bir arada kullanıldığı dekorasyonda mumlar ve tütsüler mistik bir tarz oluşturuyor.

Deniz Çakır

deniz çakır
www.instyle.com.tr

Dekorasyonunda beyaz ve gri renkleri ağırlıkta kullanan Deniz Çakır’ın evi modern tarzıyla göz dolduruyor. Beyaz tuğla duvarlar ve büyük aynalar eve ferah ve aydınlık bir hava verirken, retro stil aksesuarlar sıcaklık katıyor.

Nebahat Çehre

nebahat çehre kaç yaşında
www.instyle.com.tr

Nebahat Çehre klasik ve modern stili bir arada kullandığı ev dekorasyonunda vintage aksesuarlar sofistike bir tarz oluşturuyor. Nude tonların ağırlıkta kullanıldığı dekorasyon, antika parçalarla bütünleşerek şaşalı bir görünüm yaratıyor.

Zuhal Olcay

zuhal olcay
www.instyle.com.tr

Rustik tarzıyla dikkat çeken dekorasyon; çerçeveler, abajurlar ve mumlarla bohem bir stil yaratıyor. Evinde rahatlığı ve sıcaklığı ön planda tutan Zuhal Olcay; mobilya tercihini koyu renklerden yana kullanıyor.

Cem Yılmaz

cem yılmaz
golbasisongaste.com

Renkli kişiliğini ev dekorasyonuna da yansıtan Cem Yılmaz, modern ev dizaynıyla dikkat çekiyor. Özel tasarım mobilyaların ve renkli aksesuarların kullanıldığı dekorasyon yerden başlayan camlarla minimalist bir stil oluşturuyor.

Esra Dermancıoğlu

esra dermancıoğlu
www.instyle.com.tr

Retro tarzında döşenmiş evini ailesinden kalma eşyalarla dekore eden Esra Dermancığlu, klasik mobilyalarını geometrik desenli yastıklarla bir arada kullanıyor. Kitaplar, tablolar ve ahşap objelerin sıcaklık kattığı dekorasyona el yapımı halılar eşlik ediyor.

Burcu Kara

burcu kara
www.instyle.com.tr

Country tarzında döşediği evini renkli objelerle hareketlendiren Burcu Kara, sade ve yalın çizgisini yaşadığı ortama da aktarıyor. Ahşap mobilyalar pastel renklerle doğal bir görünüm sağlarken, vintage aksesuarlar dekorasyona sıcaklık katıyor.

Begüm Birgören

begüm birgören
www.instyle.com.tr

Evinin dekorasyonuna yansıttığı mistik havayla farklı bir tarz yaratan Begüm Birgören, büyük aksesuarlar ve canlı renkleri bir arada kullanmayı seviyor. Modern mobilyaları klasik objelerle tamamlayan oyuncu, evinin her köşesini bitkilerle süslüyor.

Özge Özberk

özge özberk
www.instyle.com.tr

Salon dekorasyonunda koyu ve mat renkleri tercih eden Özge Ulusoy, evinin diğer köşelerinde açık renklere yer veriyor. Sade mobilyaları renkli aksesuarlarla kullanan oyuncu, aydınlatmada modern tasarımlara yer veriyor.

Etiketler: , , , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et
Latest posts by Milliyet Emlak (see all)