Ünlülerin Burçları ve Burçlarına Göre Ev Dekorasyonları

Ünlülerin Burçları ve Burçlarına Göre Ev Dekorasyonları

Yaşam şeklini, karakter özelliğini ve geleceği etkileyen burçlar dekorasyon zevkinde de kendini gösteriyor. Severek, beğenerek takip ettiğiniz ünlülerin ev dekorasyonları; burçlarının etkilerini ne kadar yansıtıyor?

Ünlülerin burçları ev dekorasyonlarına da yansıyor. Burç özelliklerini mobilya seçiminden renk uyumlarına kadar görebileceğiniz birbirinden şık evler göz dolduruyor. İşte burçlara göre dekorasyon özelliklerini, zevklerine yansıtmış ünlülerin evleri.

Ceyda Düvenci

ceyda düvencinin evi
instyle.com.tr

Koç burcu Ceyda Düvenci; dinamik, enerjik ve entelektüel tarzı ev dekorasyonunda da kendini gösteriyor.

Halit Ergenç

bergüzar korelin evi
instyle.com.tr

Halit Ergenç eşi ve oğluyla beraber yaşadığı evde minimalist bir stili tercih ediyor. Boğa burcunun rahatlığına düşkünlüğü ev dekorasyonunda dinlendirici özelliği bulanan mavi tonlarını sıklıkla kullanmasını sağlıyor.

Acun Ilıcalı

acun ılıcalının evi

İkizler burcu Acun ılıcalı eğlenceli ve dinamik kimliğini ev dekorasyonuna taşıyor. Yaratıcı özellikleriyle tanınan ikizler burcu dekorasyon stilinde, konfor sunan modern tasarımları tercih ediyor. Ana mobilyalarda sade renkler daha çok kullanırken aksesuar seçimleri canlı renklerden yana oluyor.

Şenay Gürler

şenay gülerin evi
instyle.com.tr

Yengeç burcu naifliği ve duygusallığı ev dekorasyonunda romantik detaylara yansıyor.

Halil Sezai

halil sezainin burcu
gazetemistanbul.com

Aslan burcu Halil Sezai, evinin dekorasyonunda hem şıklığa hem de konfora önem veriyor.

İclal Aydın

iclal aydının burcu
instyle.com.tr

Başak burçlarının detaycı yapısı dekorasyon zevklerine de yansıyor. Başak burcu kadını İclal Aydın pastel tonları çarpıcı renkte seçtiği objelerle bir arada kullanıyor.

Ayşegül Aldinç

ayşegül aldinçin burcu
instyle.com.tr

Terazi burcu Ayşegül Aldinç, ev dekorasyonunda renk uyumu ve estetik detaylar öne çıkıyor.

Şevval Sam

şevval samın burcu
instyle.com.tr

Akrep kadını Şevval Sam burcunun baskın özelliklerini ev dekorasyonunda kullandığı çarpıcı renklerde de gösteriyor. Keskin karakter özelliklerine sahip akrep burçları dekorasyon tarzında da farklı stillerdeki mobilyaları bir arada kullanarak, zıt renklerin uyumunu yakalıyor.

Tuba Ünsal

tuba ünsalın burcu
instyle.com.tr

Cıvıl cıvıl enerjisi yüksek yay kadınları dekorasyonda turuncu, sarı, petrol mavisi gibi canlı renkleri kullanmayı tercih ediyor. Gotik tarzını benimseyen yay burçları; özgürlükçü stilini yaşam alanına da yansıtıyor.

Demet Akbağ

demet akbağ
instyle.com.tr

Oğlak burcu kadını Demet Akbağ, klasik ve vintage mobilyaların hakim olduğu dekorasyonunda koyu renkleri kullanmayı seviyor. İhtişamlı ve gösterişli görünümü seven oğlak burçları ev dekorasyonunda büyük kitaplıklar, antika avizeler, şamdanlar ve tablolar kullanıyor.

Ajda Pekkan

ajda pekkan kaç yaşında
instyle.com.tr

Sofistike tarzlarıyla öne çıkan kova burcu Ajda Pekkan’ın ev dekorasyonunda etkili oluyor. Sade ve yalın çizgileri ile dikkat çeken mobilyalara gösterişli aksesuarlar eşlik ediyor.

Burçin Terzioğlu

burçin terzioğlu
instyle.com.tr

Balık burcu olan Burçin Terzioğlu burcunun özelliklerini evinin dekorasyonuna da yansıtıyor. Açık renklerin hakim olduğu dekorasyonda sade tasarımlar ön plana çıkıyor. Balık burcunun duygusallığı dekorasyondaki dinlendirici ve dingin stilinden anlaşılıyor.

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR