Tuvimer Gayrimenkul Sektörü Gündem Okumaları Toplantısı Gerçekleştiriyor!

Tuvimer Gayrimenkul Sektörü Gündem Okumaları Toplantısı Gerçekleştiriyor!

Gelişmiş teknolojik alt yapısı ve know-how tecrübesi ile sektörü 360 derece yorumlayabilen Tuvimer, 8 Şubat’ta gayrimenkul sektörünü değerlendirecek.

Sektörde yönettiği big-data havuzu, multidisipliner yapısı ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ön plana çıkan Türkiye Veri İşleme Merkezi (Tuvimer) Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark’ta ‘Gayrimenkul Sektörü Gündem Okumaları’ toplantısı gerçekleştirecek.

Yüksek Mimar İshak Kurtuluş Altun ve Şehir Plancısı Ömer Türkoğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı toplantı 9 Şubat’ta Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark’ta gerçekleştirilecek.

Türkiye Veri İşleme Merkezi

Türkiye Veri İşleme Merkezi gayrimenkul ve güvenlik sektöründeki bilgi, deneyim ve know-how tecrübesini big-data havuzundaki datalar ile yorumlayıp akıllandırarak yeni çözümler üreten bir AR-GE ve mühendislik firmasıdır.

Mimar, mühendis, şehir plancısı, iletişim uzmanları, çevre mühendisleri, tasarım uzmanları gibi farklı meslek gruplarına mensup her biri alanında uzman kadrosu ile multi-disipliner bir çalışma ortamı oluşturan TUVİMER, AR-GE çalışmalarını Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark’ta bulunan açık ofisinde sürdürmektedir.


Etiketler: ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR