Türk mobilyaları dünya evlerinde

Dünyanın en büyük ev mobilya fuarlarından biri olarak kabul edilen ve Türk mobilya sektörünü dünya pazarındaki kurumsal alıcılar ile buluşturan İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB) 19 Nisan – 23 Nisan 2006 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleştirildi.


Gelişen Türk Mobilya Sektörünün ilerlemesine katkı sağlamak amacıyla Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) desteğiyle gerçekleştirilen IMOB 2006 mobilya sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaları aynı çatı altında topladı.


Mobilya sektörünün tüm temsilcileriyle katıldığı, 8 salonda 120 bin m2’lik alanda düzenlenen IMOB 2006, sektörün son durumu hakkında bilgi verirken, yeni ortaklıkların kurulup genişletilmesine imkan verecek. Ayrıca IMOB 2006, firmaların pazar paylarını arttırmasında, ihracat bağlantıları sağlanmasında ve yeni müşteri portföyleri ve bayilikler elde etmesinde etkili olacak.


İMOB 2006 Fuarı’na yurtdışından Wiemann, Wimex, SY Balıkçı ve Stammschroeer firmaları katılıyor. Fuarın yerli katılımcıları arasında ise Seray, İstikbal, Bellona, Mondi, Çilek, Doğtaş, İdaş, İpek, Yataş, Casa Teleset, Tepe, Alfemo, Konfor, Vitello, Yatsan, Kilim, Mobiland, Fatih Kıral, Bretz, ElegantArt, Homelıfe, Mobi,İsmet Mobilya, Adnan Serbest gibi Türk mobilya sektörünün öncü firmaları var. Almanya’dan Schieder Group, İtalya’dan Natuzzi, Sintesi Group, Fransa’dan Nuance gibi firmaların yanı sıra İngiltere, Bulgaristan, İrlanda, Portekiz, Hollanda, Danimarka, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Kosta Rika, Hindistan, Fas, Suudi Arabistan, İsrail, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Cezayir, Mısır, Kuveyt, Güney Afrika ve Yeni Zelanda’dan birçok firmanın yetkilileri IMOB 2006 Fuarı’nı ziyaret ettiler.


İstikbal, Bellona ve Mondi de fuarda


Türk mobilya sektörünün lideri Boydak Holding, İstikbal, Bellona ve gruba yeni katılan Mondi markaları ile 19 Nisan’da başlayan İstanbul Mobilya Fuarı 2006’ya ağırlığını koydu.


Mobilya sektörünün öncü isimlerinden Boydak Holding bu yıl İstikbal ve Bellona markalarının yanı sıra gruba yeni katılan Mondi markası ile fuarda yerini aldı. Mondi yeni yüzü ile ilk kez İstanbul Mobilya Fuarı’nda sektör temsilcileri ve tüketiciler ile buluştu.


İstikbal’den ‘home ofis’ mobilyaları


Boydak Holding’in öncü markası İstikbal, “Desing Your Life” konsepti ile İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer aldı. İstikbal, kendi stilini oluşturmak ve tarzlarını değiştirmekten hoşlananlar için geliştirdiği “Desing Your Life” konsepti ile tüketicilere özgürce ev dizaynı gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Değişen yaşam koşullarına ve tükecicilerinin ihtiyaçlarına göre çözümler üreten İstikbal, günümüzde giderek yaygınlaşan “Home Ofis” uygulamalarına yönelik çözümlerini de İMOB 2006’da sergiledi.


Ev modasının modern tasarımla birleştiği adres: Bellona


Modern tasarımları ve kendine özgü cizgisi ile dikkat çeken Bellona, İstanbul Mobilya Fuarı’da ev modasındaki son trendleri sundu.


Dünya standartlarında kaliteli, ergonomik ve estetik panel mobilya, oturma grupları, yatak ve ev tekstil ürünleri ile sektöründe moda akımlarının öncülüğünü üstlenen Bellona, geniş ürün gamını ve en yeni ürün koleksiyonunu İMOB 2006’da sergiledi.


Bellona, müşterilerinin beklentilerini göz önüne alarak oluşturduğu yeni koleksiyon ve ürünlerinde “ev modasında tüketiciler için ilham kaynağı” olmayı amaçlıyor. Bellona, renk, tarz ve estetik uyumu ile bir birini tamamlayan ürünleri ile tüketicilerin kendi tarzlarına ve yaşam koşullarına göre evlerini dekore edebilmesine imkan sağlıyor.


Bellona ‘ Ev Modası’ yaklaşımı ile salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar evin her köşesine yönelik ürünleri ile modernliği, fonksiyonellik ve kalite ile bütünleştiriyor.


Mondi yeni yüzü ile ilk kez İMOB 2006’da


Boydak Holding ailesine yeni katılan Mondi markası yeni yüzü ile ilk kez İstanbul Mobilya Fuarı’nda tüketiciler ve sektör ile buluştu. Kaliteli ve ergonimik ürünleri ile beğeni toplayan Mondi, uygun ödeme koşulları ile tüketiciler için cazip bir alternatif olarak sektördeki yerini güçlendirmeyi amaçlıyor. Yeni ve gelişmiş ürün gamı ile fuarda yerini almaya hazırlanan Mondi, modern ve klasik tarzdaki ürünleri ile dikkat çekiyor.Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR