Tablo gibi renkli çatılar

Tablo gibi renkli çatılar

 Binaların dış boyasından, merdivenlerine, yer döşemelerine kadar zevklerini yansıtanların son trendi rengarenk çatılar, evin dış görünümünü hayli etkiler hale geldi. Son yıllarda villa tipi yapılar arttıkça “görünür” hale gelen çatılarda estetik ve binanın kalitesi renkli çatısından anlaşılır oldu.


 


Artık Başak Grubu bünyesinde yer alan ve 41 yıldır sağlıklı toprak kiremit üreten Başak Kiremit’in renkli kiremitleri çatılarda özgünlük ve farklılık arayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Tablo gibi çatılara sahip olabilmek için son teknoloji üretim araçları ile kiremitler renklendiriliyor. Artık villanın sosyal konumunu belirlemek, özel bir siteye, özel bir markaya sahip özel bir konutta oturulduğunu, o konut için üretilmiş özel renkteki çatısından anlayabilmek de mümkün.


 


Başak Kiremit’in, geliştirdiği renkli kiremitlerde doğal renkler temel alınarak çatılar hemen her renge bürünebiliyor. Kiremitlerin renklendirmeleri, çok özel bir teknik olan ‘engob’ ile yapılıyor. Ürüne teknik, estetik ve hijyenik özellik veren bir tabakanın kiremitlerin yüzeylerine uygulanmasıyla renkli, örtücü ve doğal görünümde olması sağlanıyor.


 Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR