Taban İnşaat’ dan müjdeli haber !

İstanbul’ un parlayan yıldızı Pendik Kurtköy’ ün&nbsp gerek kalite, gerek estetik&nbsp ve gerekse&nbsp fiyat yönlerinden Taban İnşaat’ın en&nbsp iddialı projelerinden olan&nbspRecep&nbsp Ağa&nbsp&nbsp Konakları&nbsp'”Yüz&nbsp güldüren kampanya” slagonu ile 1+1 stüdyo dairelerde&nbsp&nbsp dayalı döşeli kampanya&nbsp başlattı. 2+1 ve 3+1 daireler ise yine beyaz eşyalı teslim ediliyor.&nbsp23 Eylül 2006 da&nbsp sona ermesi gereken&nbsp”Yüz güldüren kampanya” araya&nbsp okulların açılma&nbsp döneminin&nbsp ve Ramazan ayının girmesi sebebiyle 15 Ekim 2006 ya kadar uzatıldı.


&nbsp


Banka kredisiz 72 ay vade imkanı


&nbsp


Taban İnşaat yetkilisi&nbsp Ali Taban , banka kredileri&nbsp cazip hale gelinceye ve mortage&nbsp yasa teklifinin yasalaşıp uygulamaya girinceye kadar 18 aya kadar ödemelerde % 0 , 72 aya kadar olan ödemelerde ise&nbsp 1.20&nbsp vade farkı ile&nbsp 72 aya kadar&nbsp vade imkanlarının&nbsp sunduklarını belirterek,&nbsp bu uygulamayı ilk defa&nbsp Taban inşaat’ ın başladığını , diğerlerininde&nbsp kendilerini takip ettiğini söyledi.


&nbsp


“&nbspTaban İnşaat’ın&nbsp Pendik -Kurtköy’ de yapımı devam eden Recep Ağa Konaklarında daire fiyatlarının&nbsp 116.000 YTL&nbsp ile&nbsp 186.000 YTL arasında değiştiğini söyleyen Ali Taban daireler için % 30&nbsp- 40&nbsp peşin ödemek&nbsp şartı ile&nbsp banka kredisiz&nbsp 72 aya kadar 1.20 ile vade&nbsp yaptıklarını söyledi.


&nbsp


Çağdaş bir yerleşim alanı olan İstanbul’un terası ve Anadolu Yakasının göz bebeği&nbsp Pendik Kurtköy de İstanbul Park’ın ve Sabiha&nbsp Gökçen Havaalanın yanı başında , yakında inşaa edilecek İstanbul’un en büyük uluslararası fuar ve sergi merkezi ile seçkin eğitim kurumlarının hemen yakınında yer alan Recep Ağa Konaklarının 9.000 m2 arsa üzerinde, 9 bloktan ve 200 daireden oluşacağını belirten Ali Taban, ilk etap olarak 4 bloğun&nbsp yapımının devam ettiğini ifade ediyor. Ali Taban, daireler hakkında şu bilgileri veriyor:


&nbsp


“Temmuz 2008 de teslim edilecek olan ilk etapta 3+1 olarak tasarlanan 110, 120, 156m2′ lik&nbsp daireler yer alıyor. Aralık 2008 de teslim edilecek olan 2.etapta ise&nbsp bu daire tiplerine ek olarak 1+1 stüdyo ve 2+1 dairelerde yer alacak. Siemens&nbsp veya emsali marka buzdolabı , ocak , bulaşık makinesi , mikrodalga fırın , davlumbaz gibi beyaz eşyaları ile birlikte teslim edeceğimiz&nbsp dairelerde ayrıca Lineadecor veya emsali marka hazır mutfak kullanacağız”


&nbsp


Konut anlayışındaki &nbsphızlı değişimin&nbsp daima bir adım ilerisinde olduklarını hedeflerinin ise yeni deprem yönetmeliğini tam uygulayarak sağlam, sağlıklı , kullanışlı, güvenli ve güvenlikli, sosyal aktivitesi bol , çevre düzenlenmesi mükemmel , uzun ömürlü&nbsp estetik dış cepheli konutlar üretmek, kaliteyi yükseltirken fiyatları aşağı çekmek&nbsp olduğunu söyleyen Ali Taban Recep Ağa konakları projesinin konseptini hazırlarken osmanlı mimarisini&nbsp&nbsp çağdaş&nbsp mimari anlayış&nbsp ile dengeledik dedi.


&nbsp


Ali taban, sitenin sosyal etkinlik alanları içinde yer alan fitness salonu, sauna, çocuk oyun salonu, toplantı salonu, masa tenisi, süs havuzu, kamelya ve barbekü alanları gibi tesislere,&nbsp konut alıcılarının &nbspisteklerini de dikkate alarak&nbsp 2 adet taşmalı ısıtmalı kapalı yüzme havuzunu&nbsp ve&nbsp 24 saat kesintisiz&nbsp temiz enerji ( KGK ) sistemini ilave ettiklerini sözlerine ekliyor.


&nbsp


Kampanya fiyatlarının&nbsp 15 Ekim 2006 son gün olduğunu belirten&nbsp Ali Taban&nbsp”Kaliteye evet, aşırı ranta ve balon fiyatlara hayır” dediklerini yapımcı firmanın ister oturma&nbsp maksatlı, ister yatırım amaçlı olsun, alıcının&nbsp rantlarınıda &nbspdüşünerek adaletli&nbsp ve insaflı&nbsp bir satış fiyatına razı olması gerekir dedi.


&nbsp


Site Özellikleri&nbsp


&nbspİki adet taşmalı ısıtmalı kapalı yüzme havuzu.


&nbspFitness Salonu.


Masa Tenisi.


&nbspSauna , Soyunma ve Duş Odaları.


&nbspÇocuk Oyun Alanı.


&nbspToplantı Salonu.


&nbspYönetici Odası.


Süs Havuzu, Kamelya ve Barbekü alanları.


&nbspSüs ve meyve ağaçları ile dizayn edilmiş peyzaj alanları.


&nbsp24&nbsp Saat güvenlikli giriş kapısı.


&nbspKapalı ve açık otopark.


&nbsp&nbsp(KGK) Sistemi ile 24 Saat Kesintisiz Temiz Enerji.


&nbsp


Daire Özellikleri


Doğal Gazlı Kombi Sistem Kat Kaloriferi.


&nbspSalonlara Isıtma ve Soğutmalı Klima.


&nbspBeyaz Eşyalı Ankastre Hazır Mutfak.
&nbspAhşap veya Lake Kaplama&nbsp Banyo Dolapları.
&nbspVitra veya Emsali&nbsp Armatür, Vitrifiyeler.
&nbspHidro Masajlı Duş.


Isı&nbsp ve Ses İzolasyonlu PVC Doğrama ve ısı cam.


Ahşap Kaplamalı veya Amerikan Panel İç Kapılar.
&nbspGüvenlikli Çelik&nbsp Dış Kapılar.


Salon ve Odalarda&nbsp Masif veya Lamine Parke.
&nbspHer Dairede iki Telefon Hattı, Internet Hattı.
&nbspGörüntülü Intercom .


&nbspMerkezi Uydu Sistemi.


&nbspKablolu TV hattı.


&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp


İnşaat Teknikleri&nbsp


&nbspRadye Temel .


C- 30 Hazır Beton.


&nbspDış cephelerde İzotuğla üzeri&nbsp mantolama.


&nbspEstetik&nbsp ve kalıcı dış cephe.


&nbsp


Yapımcının Künyesi


Firma Adı : Taban İnşaat ve Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.&nbsp


Kuruluş&nbsp Yılı : Taban&nbsp İnşaat 1984&nbsp den 2002&nbsp ye&nbsp kadar faaliyette olan Güneri Toplu Konut İşyeri&nbsp Yapım ve Organizasyon &nbspAli Taban&nbsp şahsi firmasının şirketleşmiş adıdır.


Merkez Ofis Tel :&nbsp ( 0 216 )&nbsp 467 8 777&nbsp ( Pbx )


Tanıtım ve Satış Ofisi :&nbsp ( 0 216 )&nbsp 595 3 333&nbsp ( Pbx ) &nbsp


&nbsp


ReferanslarıÜmraniye&nbsp Atakent’ de&nbsp


&nbspGüneri Sitesi&nbsp&nbsp&nbsp : 273&nbsp Daire.


&nbspGün Sitesi&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp : 188&nbsp Daire.


&nbspİstiklal Sitesi&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp :&nbsp 47&nbsp Daire.


Taban Sitesi&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp : 222 Daire.


&nbsp


&nbspÜmraniye Dudullu’ da


– Yeni Dünya Sitesi&nbsp&nbsp : 240 Daire.


&nbsp


Ümraniye Sanayi Sitesin’de :&nbsp 10.000 m2 kapalı alanlı&nbsp iş merkezi.


&nbsp


Kasımpaşa’da&nbsp&nbsp


– Güneri &nbspSitesi :&nbsp105&nbsp Daire.


&nbsp


Şile’de&nbsp&nbsp&nbsp


– Sıla&nbsp Sitesi : 40 Daire.&nbsp


&nbsp


Düzce Kaynaşlı’da : 4.000 m2&nbsp kapalı alanlı dinlenme tesisi&nbspve BP akaryakıt istasyonu.Etiketler: , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR