Son teknolojik ürünler Bodrum Yapı Fuarı’nda

Son teknolojik ürünler Bodrum Yapı Fuarı'nda

Ahmet YEŞİLAĞAÇ

Tuna Ajans tarafından 20- 23 Ekim 2010 tarihleri arasında Bodrum Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen Bodrum Yapı Malzemeleri ve Yapı Yenileme Fuarı’nın açılışını Tuna Ajans Genel Müdürü Fatih Tuna, Mumcular Belediye Başkanı MHP’li Birol Aydın, Bodrum Ticaret Odası Başkan Vekili İbrahim Akkaya birlikte yaptı. Fuara çok sayıda turizmci katıldı. İlk günde yaklaşık 2 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda, 97 stant ve Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 215 firma ürünlerini sergiledi.

Alt yapı ve makine ekipmanları, arıtma sistemleri, asma tavan sistemleri ve aksesuarları, aydınlatma ve elektrik ürünleri, sauna, yüzme havuzu malzemeleri, banyo- mutfak seramik ve dekorasyon ürünleri, bilgisayar yazılımları, bina içi donatım, iletişim sistemleri, iskele- kalıp ve ekipmanları, inşaat makineleri, el aletleri, jeneratörler, kapı sistem ve aksesuarları, kartonpiyer, kış bahçeleri, merdivenler ve tamamlayıcı ekipmanlar, hırdavat ve el aletleri, mobilya ve panjur gibi ürün gruplarının yer aldığı fuarın açılışında ateş dansı gösterisi fuarı ziyaret edenlere heyecanlı anlar yaşattı. Fuarda ayrıca fiyatları 600 ile 3 bin 500 lira arasında değişen ve yağmur suyundan etkilenmeyen kabartmalı çelik kapılar ile Egesan Enerji Sistemleri tarafından tasarlanan güneş enerji sistemi yoğun ilgi gördü.

Tuna Ajans Genel Müdürü Fatih Tuna, Bodrum’da son yıllarda turistlik tesislerin artış gösterdiğini, buna bağlı olarak karşılıklı arz talep dengesinin oluştuğunu söyledi. Firmaların, son 5 yıl içinde kendilerini yenilediğini kaydeden tuna, “Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek güneş ışınlarından ve kireçten etkilenmeyen güneş enerji sistemi yapıldı. Maliyetler azaltıldı, ürün kalitesi artırıldı” dedi. Hedeflerinin 4 gün içinde 8 bin ziyaretçi olduğunu kaydeden Tuna, ilk gün ziyaretçilerinin fuardan memnun ayrıldığını belirtti.


Etiketler: ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR