Şölen Rakibinin Arazisine Rezidans Yapacak!

Şölen Rakibinin Arazisine Rezidans Yapacak!

 Firma yeni arsasında rezidans ve konut projesi yapmayı planlıyor… Şölen Çikolata'nın inşaat işlerinin faaliyetlerini yürüten Gaziantep merkezli Yayla Yatırım Gıda, Kent Gıda'ya ait Mahmutbey'deki 16 bin 889 metrekaelik arsayı 37 milyon 155 bin 800 dolara satın aldı.

Yayla Yatırım Gıda'nın şirketin inşaat işlerinin faaliyetlerini yürüttüğünü dile getiren Şölen Çikolata'nın CEO'su Elif Çoban, "Yeni aldığımız arsaya AVM ya da fabrika inşa etmeyi düşünmüyoruz. Şimdi hem bölge hem de araziyle ilgili ekiplerimiz fizibilite çalışmaları yapmaya başladı. Ağırlıklı olarak konut, rezidans, iş merkezi üçgeni içerisinde hareket etmeyi planlıyoruz" dedi.

Bugüne kadar faklı yerlerde arsa ile ilgili çıkan fırsatları değerlendirdiklerini dile getiren Çoban, bundan sonra da yatırıma uygun olarak gördükleri yerlerde çıkan fırsatları değerlendirmeye devam edeceklerini kaydetti. Bu arada Kent'in satıştan elde edeceği krı banka borçlarında ödeyeceği açıklaması yapıldı.

Kaynak: Sabah
 


Etiketler: , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR