Siltaş Marina’nın %20’si Satıldı

Siltaş Marina'nın %20'si Satıldı

Lansman dönemine özel yüzde 10 indirim ve 60 ay 0 faiz fırsatı devam ediyor.

 Siltaş Yapı’nın Pendik Marina’nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina, ön satıştan bugüne sadece bir ay içinde yüzde 20 satış oranına ulaştı. Siltaş Marina’da lansman dönemine özel olarak peşinde yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunan Siltaş Yapı, yüksek prim hedeflediği projesini Mayıs 2020’de teslim etmeyi planlıyor. Kapanmayacak panoramik deniz manzarası ile öne çıkan “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina, standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katan LifeX Konsepti ile de dikkat çekiyor.

İş dünyasındaki 40 yıllık köklü geçmişin üzerine 2011 yılından itibaren inşaat sektörüne yoğunlaşarak yeni nesil projelere imza atan Siltaş Yapı, “adalara karşı, bulutlara komşu” yeni projesi Siltaş Marina’nın yüzde 20’sini sattı. Ön satış ve lansman dönemini içeren yaklaşık bir aylık süre içinde hem oturum hem de yatırım amacıyla konut satın almak isteyenlerden yoğun ilgi gören Siltaş Marina, İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Pendik’in sahil şeridinde marinanın karşısında yer alıyor. Merkezi konumu, kapanmayacak panoramik deniz manzarası, seyir keyfi sunan balkon ve terasları, yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katan LifeX Konsepti gibi pek çok özelliği ile öne çıkan Siltaş Marina; lokasyonu nedeniyle pilotlar, hostesler, avukatlar, öğretim görevlileri, şirketlerin orta ve üst düzey yöneticilerinden yoğun ilgi görüyor.

Fiyatların KDV dahil 595 bin liradan başladığı Siltaş Marina’da lansman dönemine özel kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Siltaş Yapı, yüksek prim hedefiyle yatırımcılar için de cazip bir proje olan Siltaş Marina’yı Mayıs 2020’de teslim etmeyi planlıyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olan Siltaş Marina, toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Yüzde 70’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Siltaş Marina’nın özel mimarisi sayesinde projede yer alan konutların tamamı denizi görebiliyor.

İlk kez Siltaş Marina’da uygulanacak LifeX Konsepti

Siltaş Yapı, ilk kez Siltaş Marina’da hayata geçireceği ve gelecek tüm projelerinde bölgenin ihtiyaçları ve beklentiler doğrultusunda daha da zenginleştirerek uygulayacağı LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katan pek çok unsuru bir arada sunuyor. LifeX Konsepti içinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması ve cafe-kütüphane öne çıkıyor. Akıllı ev sistemi altyapısının bulunacağı projede; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor.

İnsana ve doğaya dost

Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan Siltaş Marina, yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak tasarlandı. Başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin verilmeyen projede, ambulansın girebildiği otopark ve sedye taşınabilen asansörler yer alıyor.

Yatı ve teknesi olanlar için büyük konfor

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım imkanı sayesinde zamandan tasarruf sağlayan proje, teknesi ve yatı olanlar için de eşine az rastlanır bir konfor sunuyor. Yakın zamanda teknoloji ve inovasyon konusunda Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakika mesafede bulunan Siltaş Marina; birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.

Siltaş Yapı Hakkında

Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yıllık köklü geçmişinin üzerine 2011 yılından itibaren inşaat sektörüne yoğunlaştı. İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri ve Siltaş Safir Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Flora Park ve Siltaş Nova Park gibi yeni nesil konut projeleri hayata geçirdi. Şimdi ise İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Pendik’in sahil şeridinde marinanın karşısında konumlanan yeni projesi “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina’ya imza atıyor. 2020’ye kadar Siltaş Marina da dahil olmak üzere üç yeni proje üretmeyi planlayan Siltaş Yapı, Siltaş Marina’nın ardından yeni projelerini Sancaktepe ve Kartal’da gerçekleştirecek. İleri inşaat teknolojisi ile yüksek kalitede yenilikçi projeler tasarlayan Siltaş Yapı, bugüne kadar inşaat sektöründe 7 yılda gerçekleştirdiği yatırım tutarı kadar yeni yatırımı, şimdi 2 yıl içinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR