Sık Sorulan Sorular

milliyet emlakçılar kulübü

Milliyet Emlakçılar Kulübü hakkında merak ettiğiniz tüm soruları Sık Sorular Sorular yazımızda bulabilirsiniz.

Milliyet Emlakçılar Kulübü’ne kimler üye olabilir?

Milliyet Emlakçılar Kulübü’ne üye olmak için öncelikle Milliyet Emlak kurumsal üyesi olmak gerekmektedir.  Milliyet Emlakçılar Kulübü’nden aktif üyelik paketi bulunan firma yöneticisi ve firma temsilcileri kendi üye bilgileri ile yararlanabilirler. Milliyet Emlak kurumsal üyelik koşulları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Üyeliğim nasıl başlar?

Milliyet Emlak kurumsal üyeliği başlayan tüm üyelerimiz Kulüp fırsatlarından faydalanmaya hemen başlayabilirler.

Milliyet Emlak kurumsal üyeliğim sona erdi, üyeliğimi yenileyene kadar Kulüp fırsatlarından faydalanmaya devam edebilir miyim?

Milliyet Emlakçılar Kulübü tüm üyelerine özel fırsatlar sunmaktadır, fakat aktif üyelerine sunulan fırsatlar farklılık göstermektedir. Aktif paketi bulunmayan üyelerimiz İlgilendiği fırsattan yararlanıp yararlanamayacaklarını o fırsata ait kampanya katılım koşulları bölümünden öğrenebilirler.

Milliyet Emlakçılar Kulübü’ne sunulan fırsatlardan nasıl faydalanabilirim?

Tüm avantaj ve fırsatlarımız www.milliyetemlak.com/emlakcilarkulubu adresinde sunulmaktadır, kişiye özel fırsatlarımız ise kurumsal üyelerimizin giriş yaptıkları ana ekranda sunulmaktadır. Faydalanmak istediğiniz avantajın kampanya katılım koşullarında belirtilen kodu sistemimize kaytlı cep telefonunuza  yazıp 3907’ye SMS olarak göndermeniz durumunda size bir kupon kodu gönderilecektir. Avantajın geçerli olduğu süre boyunca, ilgili satış noktalarında, kupon kodunuzu belirterek avantajlardan faydalanabilirsiniz. Online hizmet ve ürün alımlarınızda ödeme sayfasındaki indirim kodu alanına kupon kodunuzu girerek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Avantaj kupon kodu çalışmazsa ne yapmalıyım?

Öncelikle talep etmiş olduğunuz avantajın hala geçerli olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer hala geçerli görünüyor, ancak kupon kodunuz çalışmıyorsa sitede yer alan “Bize Ulaşın” bölümünden bize mesaj atabilirsiniz. Avantaj geçerlilik detaylarınızla ilgili en kısa sürede size cevap verilecektir.

Milliyet Emlakçılar Kulübü avantajlarından nasıl haberdar olurum?

Milliyet Emlakçılar Kulübü avantajlarımız düzenli e-postalar ile ve SMS ‘ler ile üyelerimize duyurulmaktadır. Tüm avantajlarımızdan haberdar olmak için cep telefonu ve eposta adresinizin Milliyet Emlak’ta doğru kayıt edildiğinden ve iletişim için izin verdiğinizden emin olunuz.

Milliyet Emlakçılar Kulübü’de yer alan avantajlarda süre ve stok sınırı var mı?

Milliyet Emlakçılar Kulübü’nde  yer alan her avantajın farklı stok ve kullanım süreleri vardır. Bu bilgileri avantaj detaylarının anlatıldığı sayfada görebilirsiniz.

Üyeliğim ile ilgili soru ve öneriler için iletişim bilgileri nelerdir?

Tüm soru ve önerileriniz için bize 0850 325 59 00’nolu hattımızdan ulaşabilirsiniz.

[MEButton url=’https://www.milliyetemlak.com/dergi/emlakcilar-kulubu-hakkinda/’ text=’MEK Hakkında’] [MEButton url=’https://www.milliyetemlak.com/dergi/emlakcilar-kulubu/firsatlar/’ text=’Fırsatlar’]