Selective Evleri’nde son diareler satışta!

Selective Evleri’nde son diareler satışta!


Alper İnşaat tarafından yapımı hızla devam eden Proje 5 bin 380 metrekare alan üzerine kurulu 15 ve 18 katlı 2 blokta toplam 166 daireden oluşuyor. Daireler bir kısmı Adalar ve Marmara Denizi manzaralı, bir kısmı ise site, havuz ve şehir manzaralı.


Yüksek yaşam standartlarıyla E-5’e sadece 1 dakika mesafede olan Selective Kartal Evleri’nde üst düzey deprem güvenliği, 24 saat site güvenliği, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, çocuk oyun alanı ve pergolalar, fitness center, tenis kortu, basketbol alanı, 2 adet teras kafe ve 1 adet havuz kafe, bay ve bayan sauna, teleskop, çok amaçlı salon, hobi odası ve kapalı otopark bulunuyor.


Peşinat Ocak 2011’de


Projeden ev sahibi olmak isteyen kişiler, teslime kadar taksit ödemeyecek, taksit ödemeleri evi teslim aldıktan sonra yani haziran ayında başlayacak. Peşinat ödemesi ise Ocak 2011’de yapılacak. Peşinatı sözleşme anında vermek isteyenlereyse, ödediği peşinat üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Kampanyanın bir diğer özelliği ise, ara ödeme olmaması. Ayrıca Selective Kartal Evleri’ne özel vade oranları ile 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 120 ay için vade oranı ise yüzde 0,90. Projede peşin ödemelerde ise daire bedeli üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Alper İnşaat yetkilileri, sınırlı sayıda kalan 1+1 ve 3+1 daireler için, ev sahibi olmayı düşünen kişilerin acele etmesi gerektiğini belirterek, inşaatın planlanan süreye uygun şekilde devam ettiğinin ve dairelerin 2 ay sonra sahiplerine teslim edileceğini söyledi. Selective Kartal Evleri, özellikle üç farklı tipteki 1+1 daireleri ile dikkat çekiyor. Projede 1+1’ler 73, 71 ve 67 metrekare olarak planlandı.


Fiyatlar 144 bin liradan başlıyor


Daireler ankastre fırın, set üstü ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinin yanı sıra kombi, mutfak ve banyo dolapları ile portmantolu olarak teslim ediliyor. Selective Kartal Evleri’nde üçü 1+1 olmak üzere toplamda 6 tip daire seçeneği bulunuyor. 2+1 ve 4+1 daire satışları tamamlanan projede 1+1 daireler 144.000 TL’den ve 3+1 daireler 300.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.


Tel: (0216) 444 11 89Etiketler: , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR