Seaside Astera Evleri yabancıların da tercihi

Seaside Astera Evleri yabancıların da tercihi

Genel Turizm ve Ticaret A.Ş. tarafından Bodrum Yalıkavak ile Gündoğan arasında kalan 24 dönüm arazi üzerine kurulan ve kısa süre önce satışa sunulan Seaside Astera Evleri’nin satışı devam ediyor.


&nbsp


İnşa edilen 14 malikanenin 7 tanesi yerli ve yabancı yatırımcılarca satın alındı.


Bölgenin özel noktalarından birinde lüks, akıllı, güvenli ve şık ev&nbsp kavramına yeni bir vizyon kazandıran proje, altyapı çalışmaları tamamen bitmiş ve oturuma hazır halde.


&nbsp


Dünyaca ünlü markalar


&nbsp


Bodrum Milas Havaalanı’na 35 dakika mesafede bulunan Seaside Astera Evleri’nin iç dekorasyonunda, seçkin markaların ürünlerine yer verildi. Malikane ve villaların iç uygulamalarında, Venetta Cucine mutfak, Siemens beyaz eşya, Franke evye/davlumbaz, Vitra seramik, İntema armatürler, Kayseri taşı merdiven kaplamaları, Gewiss elektrik aksesuarları kullanıldı. Yatak odaları laminant parke, koridor ve mutfaklar ise seramik döşendi.


&nbsp


Detaylara önem verildi


&nbsp


Seaside Astera’da sosyal yaşam alanları olarak özel plaj, iskele, 500 metrekarelik yüzme havuzu ve tenis kortu mevcut. Ayrıca, otomatik bahçe sulama, 350 kwa’lik jeneratör, uydu alıcılı TV şebekesi, binalar arasında telefon sistemi bulunan Seaside Astera’da malikane ve villalarda bohçalama sistemi ile izole edilerek temellerde su tasfiyesi yapıldı. İnşaatlarda ısı yalıtımlı tuğla duvarlar, izolasyonlu asmolen döşemeler, su bazlı özel boyalar, Rehau marka PVC doğramalar kullanıldı. 800 metrekare kullanımlı malikanelerde, kanallı ısıtma sistemi, 2 adet elektrikli soğutma cihazı, LPG tankı ve sauna yer alıyor.


&nbsp


Genel Turizm Ticaret A.Ş. yetkilileri, kredi oranlarındaki artış, mortgage’de süren belirsizlik ve dövizin ani artışının emlak sektörüne zor günler yaşattığını belirterek, Seaside Astera Evleri’nin bu olumsuz koşullardan etkilenmediğini kaydettiler.


&nbsp


&nbsp


&nbspEtiketler: , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR