Şampiyon İnanlar Servette ile Ocak’ta Maç Yapacak

Şampiyon İnanlar Servette ile Ocak'ta Maç Yapacak

25 Aralık’ta yapılan 3. Yapı Ligi Şampiyonluk maçında İnanlar, Çağberk’le yaptığı maçı 9-2 skorla alarak şampiyon oldu. Kale Kilit ile Hafele Türkiye arasındaki maç ise 5-1, Kale Kilit’in galibiyetiyle sona erdi.

Mehter Takımı’nın Marşları eşliğinde başlayan 3. Yapı Ligi İstanbul Şampiyonluk Maçı öncesinde, aralarında Ümit Davala ve Saffet’in de bulunduğu dostluk maçında firma yöneticileri sahaya çıktı.
 
Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde gerçekleşen maçın ardından şampiyonluk kupasını Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım takdim etti. Durbakayım, ligin maçlarının çok keyifli geçtiğini belirterek katılımcıları kutladı ve seneye ‘Süper Lig’ yapacaklarını sözlerine ekledi.  

Yapı Ligi’nin Şampiyonu İnanlar’ın Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan ‘inandık ve başardık’ dedi. Katılan takımları kutlayan Serdar İnan, seneye Yapı Ligi’ni farklı bir platforma taşıyacaklarını da sözlerine ekledi. Serdar İnan ayrıca şampiyon İnanlar takımının, İnanlar’ın ortağı 32Group’un sahibi olduğu İsviçre’nin Birinci Lig Takımlarından Servette ile Ocak ayında Antalya’da maç yapacağını belirtti.

İnanlar İnşaat Terrace Bahçe Projesi için tıklayın!

Yapı Ligi’nin Kurucu Başkanı Serdar Doğru ise güzel bir şampiyona geçirdiklerini, Yapı Ligi’nin çok ilgi gördüğünü ve 2011’de katılımcı firma sayısının artacağını belirtti.

Dostluk Maçına katılan şirket yöneticileri:
İnanlar/Serdar İnan, Çağberk/Şükrü Çakırgöz, Hafele Türkiye/Arcan Güner, Kayalar Kimya/Erhan Yorgancı, Phillips Türkiye/İsmail Belgin, Kale Seramik/Onur Özdemir, Saray Halı/Alper Güvenç

Yapı Ligi ‘Sevgi, Dostluk, Kardeşlik Bizim YAPIMIZDA var’ ile ‘Birlik, Beraberlik, Centilmenlik Bizim YAPIMIZDA var’ sloganlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.
 Etiketler: ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR