Salonuna 9 Metre Uzunluğunda Havuz Yaptırdı

Salonuna 9 Metre Uzunluğunda Havuz Yaptırdı

Formula 1’in patronu Bernie Ecclestone’un kızı Petra’ya Los Angeles’ta 150 milyon dolarlık dev bir malikane almasının ardından ABD’nin doğu kıyısından da ilginç bir gayrimenkul haberi geldi.

Wall Street Journal gazetesinin haberine göre, New York’un elit semti Chelsea’de 11 milyon dolara satışa çıkan bir villanın salonunda 9 metre uzunluğunda, 100 bin litrelik bir havuz olduğu ortaya çıktı. Villanın sahibi Evelyn McMurray Van-Zeller, evin kendisine ağabeyinden miras kaldığını belirterek, “Havuz 1975 yılında yapılmış. Salonda ayağınız takılsa, en kötü havuza düşüyorsunuz. Bu evde yaşamak sürekli tatilde olmak gibi hissettiriyor” dedi.

Kaplumbağa havuzu da var

Havuzun üzerinde bir de salıncak yer aldığını belirten Zeller, evin 6 yatak odası, kış bahçesi, fitness salonu, saunası, 5 banyosu, 5 şöminesi ve içinde kaplumbağaların yaşadığı ikinci bir havuzu daha olduğunu söyledi. Zeller evden hemen hemen hiç dışarı çıkmaya ihtiyaç duymadığını da anlattı.

Evi 1995 yılında miras olarak devralana kadar Avrupa’da yaşadığını anlatan Zeller, Avrupa’ya geri dönmeye karar verdiği için evi 11 milyon dolara satacağını, ABD gezileri için de Manhattan’da küçük bir daire alacağını belirtti.


Etiketler: , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR