Realty World Türkiye kupasını kim kazandı?

Realty World Türkiye kupasını kim kazandı?

Garanti Koza’nın 2007 yılında satın aldığı emlak danışmanlık şirketlerinden Realty World Türkiye’nin her yıl başarılı çalışanlarını ödüllendirdiği Realty World Türkiye Kupası’nın 2009 yılı 2’nci dönem ödül töreni, İstanbul Mövenpick Otel’de gerçekleştirildi. Düzenlenen törende “ciro” ve “işlem” kategorilerinde “ofis sahipleri” ve “gayrimenkul danışmanları” 2’nci dönemin ödüllerini aldı. Gecede 2009 yılının her iki döneminde birinci olan “ofis sahipleri” ve “gayrimenkul danışmanları” da büyük ödülle onurlandırıldı. Büyük ödülün sahipleri 2010 Ekim ayında Los Angeles Amerika’daki Realty World Genel Müdürlüğündeki Workshop’a gitmeye hak kazandı. 

Ödül töreninde konuşma yapan Realty World Türkiye Genel Koordinatörü Mustafa Baygan, Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu, ülke genelinde 50 bayi ve 500 emlak danışmanı ile faaliyet gösteren Realty World Türkiye’nin, Eylül 2007’de Garanti Koza’ya katılmasının verdiği güçle hedeflerini daha da büyüttüğünü belirtti.


Baygan konuşmasında “Emlak sektörü büyük fırsatlara açık. Bu fırsatları paylaşmalıyız. Türkiye emlak pazarı Avrupa basını tarafından dünyada ilk 5’te gösteriliyor. Türkiye’de 2009 üçüncü çeyrekte bir önceki yıla göre yüzde 24 daha çok konut satıldı. Mortgage faizlerinin düşmesi yeni bir satış dalgası getirebilir. Ülkemizde gerçekleşen emlak işlemlerinin yüzde 15’i yerli-yabancı profesyonel şirketler aracılığıyla yapılıyor. Dünyada ise bu oran yüzde 95. Bu sonuçlar iyi çalışırsak nasıl bir potansiyele sahip olduğumuzu gösteriyor. Bu potansiyelin önemli bir paydasında Realty World ailesi olarak yer almak istiyoruz” dedi.  


Törende Garanti Koza’nın Türkiye’de kendi gayrimenkul danışmanlık şirketine sahip tek inşaat şirketi olduğunun altını çizen Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Binark ise, “Her türlü olumsuz koşula rağmen gayrimenkul sektörü Türkiye’de çok iyi bir sınav verdi. Şirketimiz Garanti Koza krize rağmen 2009 yılında başarılı bir performans gösterdi. Üç yıl önce Realty World ile güçlerimizi birleştirerek emlak danışmanlığı alanına uluslararası bir standart kazandırdık. Garanti Koza, ülkemizin her köşesinden konut alacaklara yurt dışında bile ulaşmanın heyecanını yaşıyor. 2010 yılından daha da umutluyuz” diye konuştu. 


Yapılan konuşmaların ardından Garanti Koza ve Realty World Türkiye yöneticileri tarafından ödüllerin verildiği gecede katılımcılar, Grup Art İstanbul’un canlı performansı ile bütün yılın yorgunluğunu attı.


 


2009 Realty World Türkiye Kupası II. Dönem Ödülleri


Ciro Kategorisi Ofis Sahibi Birincisi:


Realty World Limra Gayrimenkul-Ali Yılmaz, İsmail Etyemez, Uğur Fer (Antalya)


İşlem Kategorisi Ofis Sahibi Birincisi:


Realty World Nova Gayrimenkul-Ahmet Temeltaş (Bahçeşehir- İstanbul)


Ciro Kategorisi Gayrimenkul Danışmanı Birincisi:


Tayfun Atilla-Realty World Limra Gayrimenkul (Antalya)


İşlem Kategorisi Gayrimenkul Danışmanı Birincisi:


Bahattin Akman-Realty World Garden Of City Gayrimenkul (Bahçeşehir- İstanbul)


2009 Realty World Türkiye Kupası Büyük Ödül Sahipleri


Ciro Kategorisi Ofis Sahibi Birincisi:


Realty World Limra Gayrimenkul-Ali Yılmaz, İsmail Etyemez, Uğur Fer  (Antalya-Lara Bölgesi)


İşlem Kategorisi Ofis Sahibi Birincisi:


Realty World Nova Gayrimenkul-Ahmet Temeltaş (Bahçeşehir- İstanbul)


Ciro Kategorisi Gayrimenkul Danışmanı Birincisi:


Umut Murat Ergün-Realty World Nova Gayrimenkul (Bahçeşehir- İstanbul)


İşlem Kategorisi Gayrimenkul Danışmanı Birincisi:


Emel Yurdagülen-Realty World Seçkin Gayrimenkul (Bahçelievler-İstanbul)


 Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR