Propa Vista Mağazaları İçin Ön Talep Süreci Başladı!

Propa Vista Mağazaları İçin Ön Talep Süreci Başladı!

Kartal Yakacık Metro İstasyonu ve E-5 karayolunun hemen yanı başında, bölgesinin merakla beklenen projesi Propa Vista’daki ticari yatırım değeri yüksek mağazalar, Ocak ayında satışa sunulacak. E-5 cepheli ve kira garantili mağazalar için ön talep süreci ise başladı.

E-5 karayoluna 100 metre cephesi ve Kadıköy-Tavşantepe metro hattının Yakacık çıkışına 10 adım mesafedeki konumu ile direkt ulaşım olanaklarına sahip Propa Vista mağazaları için özel ödeme planı seçenekleriyle ön talep süreci 18 Aralık’ta başladı.

Daha ön lansman dönemindeyken konutların yüzde 75’i satılan Propa İnşaat’ın bu simge projesinde kira garantili sınırlı sayıdaki mağazalardan birine sahip olmak isteyenler için ön talep süreci Ocak ayına kadar devam edecek.

Eşsiz lokasyon

Propa Vista’daki yüksek ticari potansiyele sahip mağazalar, günde yaklaşık 100 bin aracın geçtiği E-5 karayolu üzerinde ve oldukça yüksek görünürlüğe sahip. Mağazaların tabela değerlerine ise daha şimdiden paha biçilemiyor. Yakacık Metro çıkışına 10 adım uzaklıkta konumlanan mağazaların araç ve yaya trafiği bakımından rakiplerini gölgede bırakacağı düşünülüyor.

Cazip ödeme planları

Propa Vista’nın ticari değeri çok yüksek sınırlı sayıdaki mağazalarına yatırım yapmak isteyenler için çok ayrıcalıklı ödeme planları da hazırlandı. Dileyen yatırımcı Propa bünyesinde yüzde10 peşinatla 30 ay vadeli, senetli ve faizsiz ödeme planı tercih edebilecek, dileyen yatırımcı ise 120 aya kadar Finansbank Propa Vista Özel İşyeri Kredisi imkânından yararlanabilecek.

Etiketler: , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR