Prens Harry Ve Eşi Meghan Markle 41 Milyon Dolara Villa Kiraladı!

Prens Harry Ve Eşi Meghan Markle 41 Milyon Dolara Villa Kiraladı!

Prens William ve eşi Kate Middleton’un ardından evlilikleriyle tüm dünyanın gündemi haline gelen İngiliz kraliyet ailesi üyesi çift Prens Harry ve eşi Meghan Markle, her şeyleriyle oldukları gibi gayrimenkul tercihleriyle de konuşuluyorlar.

Son olarak Sidney’in oldukça pahalı mahallelerinden Point Piper’de yaklaşık 41 milyon dolar değerinde unvanlarına yakışır ihtişamda bir villa kiralayan çift, Avustralya ziyaretlerinde burayı sıklıkla kullanacak gibi görünüyor. İkonik Sidney Limanı Köprüsü’nü gören büyüleyici manzaraya sahip villa, manzarasıyla olduğu kadar iç ve dış dekorasyonuyla da hayranlık uyandırıyor.

Modern imkanların geleneksel tarz ile mükemmel uyumu

Sütunlarla desteklenen 2 katlı klasik bir görüntü sergilemesine rağmen aslında tarihi bir yapı olmayan Prens Harry ve Meghan Markle’ın evi, tüm güncel teknolojik imkanlarla donatılmış gibi görünüyor. Kraliyet ailesinin araçlarına yetecek kadar güvenlikli ve geniş bir park alanı, büyük avlular ve teraslar, sade peyzajlı bahçe ve manzaralı havuz ilk bakışta dikkati çeken ayrıntılar. Evin dışında fark edilen Roma esintileri ve kum rengi tonlarının hakimiyeti içeride yerini modern dokunuşlara bırakıyor.

İç mimaride daha çok modern tonların ve formların hakim olduğu zeminler, duvar kaplamaları ve aksesuarlar dikkat çekiyor. Duvardan duvara kürk halılar, zıt renklerdeki mermer döşemeler evin çoğu noktasında dikkat çeken temel unsurlar. Kraliyet ailesinin genel olarak minimalizmden uzak, geleneklere bağlı tarzı göz önünde bulundurulduğunda oldukça modern görünen villada bu durumla bağlantılı olarak az sayıda avize, klasik mobilya ve abartılı detay bulunuyor. Evin dış mimarisi ile neredeyse tamamen zıt bir iç mimari anlayış hakim.

Sade başlayıp renkli devam eden dekorasyon anlayışı

Evin içinde kullanılan eşyalar çoğunlukla siyah, gri, beyaz ya da bej gibi uyumlu geçiş renklerinden oluşsa da arada bu uyumu bölen mor sofalara veya turkuaz oturma alanlarına rastlamak mümkün. Geçmiş ile günümüzü, klasik ile moderni, gelenekçi ile yenilikçi yaklaşımları oldukça seçkin bir çizgi ile harmanlayan Prens Harry ve Meghan Markle’ın evindeki en keyifli noktalardan biri 2. katta yer alan ve şehir manzarasını kesintisiz gören teraslı yatak odası.

Prens Harry ve Meghan Markle’ın evi manzara için yaratılmış gibi

Ünlü çiftin evi, Sidney’in şehir merkezini kusursuz şekilde gören bir noktada yer aldığı için gündüzleri ayrı geceleri ayrı muhteşem manzaralara tanıklık ediyor. Alametifarikası geniş terasları ve nefes kesen manzaraları diyebileceğimiz villada, gün doğumundan gün batımına, ilkbahardan sonbahara her an, her mevsim benzersiz manzaralar yakalanabilir.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR