Çılgın Şarkıcı Pink’in Evi 14 Milyon Dolara Satılık!

Çılgın Şarkıcı Pink'in Evi 14 Milyon Dolara Satılık!

Pink ve motosiklet yarışçısı olan eşi Carey Hart, 5 yıl sonra Kaliforniya’daki evlerini satışa çıkardı. “Little Dume Beach” olarak adlandırılan Pink’in evi için 14 milyon dolar isteniyor. Ev, Malibu’nun en gözde ve seçkin bölgelerinden birinde bulunuyor. Yaklaşık 630 metrekarelik evin oldukça geniş dış bahçesine ve yaşama alanına Pasifik Okyanusu’nun masmavi manzarası ekleniyor.

Göz alıcı detaylar

Pink’in evi her metrekaresi ile büyülüyor. Salon, açılır kapanır cam paneller sayesinde hem iç hem dış yaşam alanına dönüşüyor. Cam paneller açıldığında teras çekici manzarası ile salonu tamamlıyor. Açık mutfağı kusursuz bir şekilde tamamlayan 8 kişilik rustik masa, geniş pencereler ile sanki doğanın içinde yemek yiyormuşsunuz hissi veriyor.

Ahşap masa beyaz kılıfla kaplanmış sandalyeler ile akşam yemeklerinde doğal bir kontrast oluşturuyor. Çiftin mutfağı, 2 ada, 2 ocak ve 2 bulaşık makinesi ile kalabalık davetlilere ziyafet sunuyor. Mutfağın köşesinde taş şömineli sessiz bir dinlenme bölümü bulunuyor. Çiftin büyük yatak odası tonozlu tavan ve tavanda asılı fanları ile farklı bir atmosfer sunuyor.

Tüm duvarları kaplayan pencereler gün ışığının rahatça içeri sızmasına destek oluyor. Ayrıca yatak odasında rahat ve geniş sandalyelerin bulunduğu ve doğa ile iç içe bir oturma bölümü yer alıyor.

Konuklar için özel dekorlar

Peluş Fas halısı, rustik dekor ve güneşi iki taraftan içeri alan pencereleri ile konuk yatak odası sade ve doğal bir ambiyans sunuyor. Konuk odalarından bir diğeri yeşilliklere açılan balkonu, geniş cam kapıları ve flat ekran televizyonu ile sakinlik vadediyor. Konuklar için ayrılan banyo ise renkli dizaynı ile dikkat çekiyor. Kestane ve hardal rengi duvarlar taş banyo tezgahına renk katıyor. Ahşap döşeme tavan ve pencere detayları ise banyoya nostaljik bir hava kazandırıyor.

Dış mekanın çekiciliği

Pink’in evi bahçe bölümünde ve dış kısımda sunduğu imkanlarla da dikkat çekiyor. Doğanın içindeymiş hissi veren havuz, yemyeşil çimlerin ve ağaçların eşliğinde yüzme keyfi sunuyor. Beyaz sofalarla ayrı bir oturma alanı oluşturulan teras bölümü ise günün her saati tatil havası yaratıyor. Evde Malibu manzarasına sahip bir inziva köşesi de bulunuyor. Bu bölüm gözlerden uzak ve doğa ile baş başa bir mahremiyet alanı sağlıyor. Yeşillerin ortasında doğal taşlarla döşenmiş alan, rahat koltukları ile ruhunuzu dinlendiriyor.

Görkemli giriş kapısı

Pink ve Carey Hart, evin çekiciliğini daha giriş bölümünde gözler önüne seriyor. Giriş holü, büyük ahşap oyma kapılar ile ziyaretçilerini selamlıyor. Kapılar açıldığında tam karşınızda gün ışığını içeri davet eden tavandan tabana kadar uzanan geniş pencereler bulunuyor. Ayrıca taş ana binaya çok araçlı bir garaj eşlik ediyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR