Masallardaki Gibi Bir Ev!

Masallardaki Gibi Bir Ev!

Küçük evler günden güne daha büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarıyor. Şehrin sıkıcı dairelerinden bunalan herkes kendini bu ilginç ve rahat yaşam alanına atabilmenin hayalini kuruyor. Bu hayale bir de farklı tasarımlar ve yaratıcı fikirler eklenince ortaya şahane evler ve yaşam alanları çıkıyor.

İşte bu yaratıcı fikirlerin bir ürünü olarak ortaya çıkan ve dışarıdan Barbie’nin rüya evini andıran bu ev de göz alıcı küçük evler arasında yalnızca bir örnek. İçi rustik mobilyalar ile döşenen, dışı pembe ve morun güzel uyumu ile süslenmiş bu küçük ev sizin de hayallerinizin bir parçası olabilir.

Küçük Bir Alanda Büyük Hayaller

www.apartmenttherapy.com

Kısaca rüya evi olarak adlandırılabilecek bu evin genişliği yalnızca 17 metrekare. Ancak bu küçücük alan öyle işlevsel bir biçimde kullanılmış ki bu tekerlekler üzerinde yükselen harika yaşam alanı herhangi bir apartman dairesinde bulabileceğiniz özelliklerin neredeyse tamamına sahip.

Eski Türk filmlerindeki pembe panjurlu evlerin son dönem versiyonu olabilecek küçük evler sayesinde yaşam alanınızı küçük bir alana taşırken hayal gücünüzü ve rahatlığınızı büyütebilirsiniz. Boğucu bir hayatın içinden pembe bir rüyalar ülkesine yerleşmek sandığınız kadar imkânsız değil.

Konforda Sınır Yok!

www.apartmenttherapy.com

Küçük ev fikri başlangıçta yaşam standardından fedakârlık gerektiriyormuş gibi görünse de tasarımına büyük önem verilen evlerde bu sorun neredeyse tamamen ortadan kalkıyor. Evde çift kişilik rahat bir yatma alanı, duş ve depolama alanları bulunuyor. Ayrıca kullanışlı bir mutfak ve pek çok yerde eşine rastlayamayacağınız bir zemin dolabı da cabası.

Küçük ve sınırlı bir alanda iki farklı bakış açısı kullanılarak geliştirilmiş dizaynı ile bu ev beklenenden çok daha yüksek bir konfor ve kulanım kolaylığı sunuyor. Bu sayede hem hayallerinizin evinde yaşamanın tadını çıkarabilir hem de yaşam şartlarınızdan feragat etmeden küçük bir eve sahip olma fırsatını elde edebilirsiniz.

Geniş Depolama Alanları

Dışarıdan bakıldığında hiçbir şeyin sığmayacağını sanıyor olsanız da bu rüya evde kullanım kolaylığı için her şey düşünülmüş. Tekerlekler üzerinde yükselen bu evin en inanılmaz ve etkileyici tarafı zeminine gizlenmiş raflardan oluşan geniş bir depolama alanına sahip olması.

Gömme dolap mantığı ile dizayn edilmiş olan bu depolama alanı sayesinde küçük bir eve neler sığdırabileceğinize siz bile inanamayacaksınız. Dışarıdan Barbie’nin rüya evi; içeriden kullanışlı bir daire! Küçük ev fikirleri ilginizi çekiyorsa bu seçenekleri değerlendirebilir ve özgür ruhunuzu yaşam alanınızda serbest bırakmanın tadına varabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

BENZER YAZILAR