Otel Konaklamaları İçin Hotels.com’da %10 İndirim

Otel Konaklamaları İçin Hotels.com'da %10 İndirim

Hotels.com’da olağanüstü fiyatlara mükemmel oteller bulun, beğendiğiniz otelleri karşılaştırın ve hemen rezervasyon yapın. Üstelik Milliyet Emlakçılar Kulübü üyelerine özel ek %10 indirim ile.

Katılım Koşulları:
Avantajdan faydalanmak için sistemimize kayıtlı cep telefonunuzdan MEK HOTELS yazıp 3172’ye SMS olarak gönderin. Cep telefonunuza gelen şifreyi www.hotels.com sitesinde rezervasyon yaptıktan sonra “Şimdi Öde” butonuna tıklayıp, “İndirim Kodu Kullan” alanına, şifreyi yazıp, “Kullan” butonuna basarak anında ek %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz, 00800 448821515 no’lu Hotels.com’un Çağrı Merkezini arayarak şifrenizle indirimli rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmak için 3172’ye gönderilen SMS’ler tüm operatörler için ücretsizdir.
İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
Geçerlilik tarihleri aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarihleri: 1 Mayıs 2017 – 7 Aralık 2017

 Hotels.com Kullanım Koşulları:

 • Tüm detaylar için lütfen hotels.com sitesini inceleyiniz; sitedeki hükümler ve koşullar geçerlidir.
 • Fırsatlar sadece programa katılan otellerde geçerlidir ve müsaitlik durumuna bağlıdır. Tarih kısıtlamaları, konaklanılacak gece sayısının belirli bir minimum değerden yüksek olması şartı ve indirim uygulanmayan tarihler söz konusu olabilir.
 • Fırsatlar her otelde farklı olabilir. Tüm fırsat şartlarını görmek için lütfen hotels.com sitesinde ilgili promosyon sayfalarına bakınız.
 • En İyi Fiyat Garantisi programına katılan bir oteldeki 1 ve 28 gece arasındaki konaklamanızda geçerlidir.
 • Rezervasyonu yaparken konaklama bedelini ödemeniz gereklidir. Bu indirim vergiler, masraflar veya ekstralar için kullanılamaz. Ayrıca bu rezervasyondaki diğer odalar için rezervasyon bedelinin tamamını ödemeniz gereklidir.

İndirimin kullanılamayacağı haller:

 • Paket rezervasyonlar, örneğin, otel + uçak
 • Grup Seyahat Hizmetleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar
 • Ödemesi otelde yapılan rezervasyonlar
 • Ödemesi döviz olarak yapılan rezervasyonlar
 • Programa katılmayan otellerdeki rezervasyonlar
 • Bu kupon alınmadan önce yapılan rezervasyonlar
 • Programa katılmayan otellerin listesini http://tr.hotels.com/sayfa/tr-hotel-exclusions/ adresinde görebilirsiniz. Katılan oteller herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
 1. İndirim şifrenizi kullandığınız durumlarda Hotels.com Rewards gecesi toplayamaz veya kullanamazsınız.
 2. İndirim, ilave misafir, telefon aramaları, iptal ücretleri, otopark veya diğer masraflar dâhil olmak ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, vergiler, ücretler veya masraflar için kullanılamaz. Bu ücretleri rezervasyon sırasında veya doğrudan otelde ödemeniz gereklidir.
 3. Kanunen yasak olan hallerde indirim geçersizdir. İndirim amacına uygun olmayan şekillerde kullanılamaz. Aksi şekilde hareket edilmesi dolandırıcılık sayılacaktır. Bu teklifi herhangi bir zamanda değiştirme veya geri çekme hakkımızı saklı tutmaktayız. Ayrıca bu indirim kullanılarak yapılan spekülatif, sahte veya hileli rezervasyonları veya yine indirim kullanılarak ve talep beklentisiyle yapılan rezervasyonları iptal etme hakkımızı da saklı tutmaktayız.
 4. Olağan rezervasyon hükümleri ve koşulları geçerlidir (bkz:  http://tr.hotels.com/customer_care/terms_conditions.html).
  üm rezervasyonlar müsaitlik durumuna bağlıdır. Bu teklifin promosyonu Hotels.com tarafından yapılmaktadır.

 

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR