Muhteşem Bir Eve Sahip 8 Ünlü İsim

Muhteşem Bir Eve Sahip 8 Ünlü İsim

Ünlülerin nasıl evlerde, ne tür mülklerde yaşadığı; bu evlerin kaç odalı, kaç banyolu ya da bahçeli olup olmadığı genellikle tüm insanların merak ettiği bir konu. İşte birbirinden ünlü 8 ismin muhteşem evleri ve bu evlerin bilinmeyen özellikleri:

Rihanna’nın Beverly Hills’teki malikanesi

Rihanna's Beverly Hills home ile ilgili görsel sonucu

Rihanna’nın Beverly Hills’teki bu evi, modernliği ve aynı zamanda sadeliği ile görenleri hayrete düşürüyor. İki katlı bu evin geniş bir bahçesi ve bir havuzu var. Rihanna’nın evinde tam 10 adet banyo bulunuyor.

Lady Gaga’nın Malibu’daki evi

lady gaga malibu home ile ilgili görsel sonucu

Lady Gaga’nın Malibu’da bulunan 24 milyon dolarlık evinde 5 oda, 12 banyo bulunuyor. Ayrıca evinde sinema salonu ve spor salonunun yanı sıra bir de şarap mahzeni var. Sade ve şık şekilde dizayn edilen ev de bowling salonu da bulunuyor.

John Travolta’nın muhteşem villası

John Travolta's house ile ilgili görsel sonucu

Uçmayı çok seven John Travolta, evini de bu hobisine göre dizayn ederek bir mimari harikası yaratıyor. Evin en dikkat çeken özelliği arka bahçesinde bir uçak pisti bulunuyor olması. Bu ev Florida’da yer alıyor. Aynı zamanda malikanede 16 araçlık bir otopark da bulunuyor.

Justin Timberlake ve Jessica Biel’in evi

3. Justin Timberlake and Jessica Biel's Tribeca Penthouse ile ilgili görsel sonucu

Yaklaşık 30 milyon liralık bu ev New York’ta yer alıyor. Evin toplam 7 odası ve tamamını çevreleyen bir balkonu var. Ahşap ve mermer ağırlıklı bir dizayna sahip olan evin geneli tamamen uyum içinde.

Beyonce ve Jay-Z’nin malikanesi

Beyoncé and Jay-Z's Rumored Real Estate Move ile ilgili görsel sonucu

Aylık kirası 400 bin dolar olan bu malikane Malibu’da bulunuyor. Evde 10 yatak odası ve 14 banyo yer alıyor. 7.5 metre uzunluğundaki bir havuz da evin 25 bin metrekare genişliğindeki bahçesine eşlik ediyor.

Gywneth Paltrow’un pastel renklerle dizayn edilmiş evi

14 milyon dolarlık bu ev Malibu’da bulunuyor. Okyanus manzaralı evde 4 yatak odası ve 3 banyo yer alıyor. Çoğunlukla açık renklerle dizayn edilen evin geniş bahçesinde bir de tenis kortu var.

Barack Obama’nın yeni sarayı

Barack Obama’nın 4.3 milyar dolara satın aldığı bu ev 8200 metrekare büyüklüğünde ve içerisinde 9 yatak odası ve 8 banyo bulunuyor. Aynı zamanda evde bir egzersiz odası da yer alıyor. Beyaz ve gri renklerle dizayn edilmiş evin en üst katı Obama’nın ofisi olarak tasarlanmış.

Meghan Markle’ın şirin evi

Meghan Markle's house ile ilgili görsel sonucu

Meghan Markle’ın Toronto’daki bu evi şirin ve rahat bir kır evi olarak tanımlanıyor. İki yatak odası ve küçük bir bahçesi olan evin oturma odası bej mobilyalar ile dizayn edilmiş. Ayrıca evin her köşesinde rengarenk çiçekler yer alıyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR