Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yaz sezonunun en sevilen yeni dizilerinden biri olan Meleklerin Aşkı dizisi, kendi kitlesini yarattı bile. Usta oyuncuları ve sıcacık hikayesi ile Meleklerin Aşkı, şimdiden izleyici kitlesini ekrana kitledi. Dizinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ve lokasyon olarak nerede çekilmektedir soruları ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Meleklerin Aşkı Dizisinin Konusu Nedir?

meleklerin aşkı dizisi ile ilgili görsel sonucu

Usta oyuncular ile genç yetenekleri bir araya getiren Meleklerin Aşkı dizisinin ana hikayesi özetle şöyledir: Berkay Hardal’ın canlandırdığı naif, sevecen ve zeki bir genç adam olan Yağmur Duru, henüz bir bebekken annesi tarafından huzurevine  terkedilmiştir. Gülper Özdemir’in canlandırdığı Melek Saymaz, hayatını doğaya adamış, dürüst, adaletli, inatçı ve sevimli bir genç kadındır. Usta oyuncu Oya Başar’ın canlandırdığı çılgın Rukiye Efe ise Didem Balçın’ın canlandırdığı büyük kızı Melike ve Toygan Avanoğlu’nun canlandırdığı gelenekselci damadı Necmettin’e sinirlenip huzurevine yerleştikten sonra Yağmur ile tanışan ve onu evladı gibi seven bir kadındır.

meleklerin aşkı dizisi ile ilgili görsel sonucu

Yağmur ile kızı Melek’i birbirine o kadar yakıştırır ki ikisini bir araya getirebilmek için türlü türlü oyunlar oynar. İşin Yağmur’la ilgili olan kısmı kolaydır, çünkü Yağmur, Melek’i görür görmez aşık olmuştur. Geriye Melek’in Yağmur’u farketmesi kalmıştır. Kısa sürede Melek’in de ilgisi Yağmur’a döner. Döner dönmesine ancak Melek’in eniştesi Necmettin de Melek ile zengin iş ortağının arasını yapmaya karar verir. Çevrenin etkileri ve türlü türlü entrikanın içerisinde Yağmur ile Melek’in birlikte olup olamayacağını, aşklarının mayasının ne kadar tutacağını ilerleyen bölümler gösterecek.

Meleklerin Aşkı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

meleklerin aşkı dizisi ile ilgili görsel sonucu

Dizinin başrollerini duayen oyuncu Oya Başar, genç kızların yeni sevgilisi olmaya aday Berkay Hardal, güzeller güzeli Gülper Özdemir, her role yakışan Didem Balçın ve doğal komedyen Toygan Avanoğlu paylaşıyor. Dizideki diğer rollerde ise son dönemin yakışıklı oyuncularından Serkan Kuru, Alihan Aracı, ekranın yeni yüzlerinden Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, “Çocuktan Al Haberi” ile gönülleri fetheden Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor. Kahkaha ve romantizmin bir arada olduğu dizinin son bölümlerinde diziye konuk oyuncu olarak katılan Nuri Alço ise hem yıllar sonra ekranları şenlendiriyor, hem de diziye büyük bir renk katıyor.

Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor?

meleklerin aşkı dizisi ile ilgili görsel sonucu

Yayınlanan ilk bölümünden itibaren zirveyi zorlayan dizi Meleklerin Aşkı, İstanbul’un birbirinden güzel semtlerinde, fakat genel olarak Zekeriyaköy’de çekilmektedir. Geçtiğimiz bölümlerde ise hikayenin belli bir kısmı için Tuzla ve Çatalca’da başka bir kısmı için ise İzmir’de Alaçatı’da çekimler yapılmıştır. Farklı aile içi çatışmaları ve karmaşık ilişkileri anlatırken, kendinizden de bir şeyler bulacağınız eğlenceli dizi Meleklerin Aşkı’nı kaçırmayın.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR