Megan Fox’un Milyon Dolar Değerindeki Evi Kendisi Kadar Güzel!

Megan Fox'un Milyon Dolar Değerindeki Evi Kendisi Kadar Güzel!

Transformers’daki ikonik rolüyle büyük beğeni toplayan ve her yaptığı olay olan Megan Fox; tüketim trendlerine, yaşam tarzlarına ve güzellik anlayışına yön vermeyi sürdürüyor. 1986’da Amerika’nın Tennessee eyaletine bağlı Rockwood’da dünyaya gelen ünlü aktris, beş yaşından itibaren aldığı tiyatro, dans ve yüzme eğitimlerindeki başarılarıyla bugünkü ününe hazırlık yapıyor.

Megan-Fox-1.jpg

13 yaşında kazandığı Amerikan Yetenek ve Modellik Yarışması’yla prodüktörlerin dikkatini çeken Megan Fox, kendisine dünya çapında ün kazandıran oyunculuk başarıları, sık sık bedenine yaptırdığı dövmeleri, çalkantılı yaşantısı ve kişisel tarzıyla da gündemde yer almaya devam ediyor. İşte Megan Fox’un hayranlarının büyük beğenisini toplayan Los Angeles’daki milyon dolarlık muhteşem evinden dikkat çeken ayrıntılar:

Geniş Tavan Yapısıyla Seçkin Bir Dokunuş

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Los Angeles’ın en dikkat çekici mülklerinden olan Megan Fox’un evi, 2007 yılında restore edilip günün trendlerine uygun hale getirildiğinden bu yana mimari ve dekorasyonda emsal gösterilen yapılar arasında yer alıyor. Üç yatak odalı, üç banyolu bu muhteşem ev, mutfak, oturma salonu ve yemek odalarını birleştiren tonozlu geniş tavan yapısıyla da dikkat çekiyor. Megan Fox’un mutfağı ise yaşamı kolaylaştıran paslanmaz çelik aletlerle, bar stili mutfak oturma grubuyla ve özel gömme kileriyle çekici bir yaşam alanı oluşturarak büyük beğeni topluyor.

Megan Fox’un Şömineli Oturma Odasında Kitap Keyfi

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Fox’un zaman geçirmeyi en sevdiği alanların başında oturma odasının geldiği biliniyor. Duvara gömme kitaplık ve oturma odasının havasını değiştiren şömine sofistike bir iç mekan zevkini yansıtıyor. Megan Fox’un evinde dikkat çeken yaşam alanları arasında bir de ofis olarak da kullanılabilen, ikinci oturma odası yer alıyor. Fox’un hem ofis hem oturma odası işlevlerini sunan bu odası görenleri hayran bırakıyor.

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Terasa Açılan Yatak Odasıyla Huzurlu Bir Uyku Deneyimi

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Güzellik uykusuna ve geçirdiği estetik ameliyatlar sonrası dinlenmeye verdiği özel önemle de tanınan Megan Fox, kişisel bakımlarının çoğunu büyük yatak odasında yapıyor. Geniş tonozlu tavanı ve terasa açılan cam kapılar Dinlenme, yenilenme, uyku ve ertesi güne hazırlanmada benzersiz bir deneyim sunuyor.

Bol Işık Alan Banyoda Bakım Keyfi

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Megan Fox’un büyük banyosu ise tüm dünya kadınlarının beklentilerini yansıtıyor: Bol ışık alan geniş ve ferah bir alan, tüm banyo setleri ve bakım ürünlerini kaygısızca yerleştirebilecek geniş banyo tezgahları, köpük banyosu yapmaya çok uygun derin ve büyük küvet ile masif banyo dolapları kadınların bir banyodan bütün beklentilerine cevap verebiliyor.

Megan Fox Lists Los Angeles Home for $1.3 Million

Banyo sonrası evin arka bölümündeki diğer terasta kahve keyfi yapan Fox, bu terası aynı zamanda oyun alanı olarak da kullanıyor. 231,700 metrekarelik evini 1,3 milyon dolardan satışa çıkartan Megan Fox’un evi, olanca çekiciliğiyle yeni sahibini bekliyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR