Latin Müziğin Kralı Marc Anthony Yatırımını Yine Eve Yaptı!

Latin Müziğin Kralı Marc Anthony Yatırımını Yine Eve Yaptı!

Rom üreticisi Bacardi ailesine ait saray yavrusu malikâne yeni sahibini buldu. Miami eyaletinin en ikonik bölgesi Coral Gables, Florida’da bulunan malikânenin yeni sahibi oldukça tanıdık bir isim olan Latin müzik yıldızı Marc Anthony. Evlerin hatırı sayılır bir servet değerinde olduğu Coral Gables bölgesinin yeni sakini Marc Anthony’nin malikâne için ödediği bedelin ise 19 milyon dolar civarında olduğu söyleniyor.

Milyon dolarlık renovasyon

Bacardi ailesinin varisi Hilda Maria Bacardi, söz konusu malikaneyi 1994 yılında 3.9 milyon dolara satın almış. Evin renovasyonu için Miami bölgesinin ünlü mimarlık firması Portuondo Perotti ile anlaşan Hilda Maria Bacardi, 2006 yılında renovasyon projesini başlatmış. Projenin ilginç detayları arasında Honduras’tan özel olarak getirtilen maun ağaçlarından yapılan kapılar ve komple bakır dış mekân aydınlatması detaylar öne çıkıyor.

Hilda Maria Bacardi, 8 yıl sonunda henüz inşaatı tamamlanmadan evi 18 milyon dolardan satılığa çıkarmış fakat eve hiç kimse talip olmamış. Malikânenin inşaatı 2016 yılında tamamen bittiğinde fiyatı 27 milyon dolar olarak güncelleyen Bacardi ile Anthony arasındaki pazarlık sürecinden sonra evin yeni sahibi 19 milyon dolar karşılığında Marc Anthony olmuş.

Latin müzik kralının yeni sarayı

Miami’nin başka bölgelerinde ve ana vatanı Dominik Cumhuriyeti’nde de lüks evleri bulunan Marc Anthony’nin yeni 3 katlı malikânesinde 12 yatak odası ve bu yatak odalarına bağlı 13 ebeveyn banyosu bulunuyor. 1900 metrekarelik bir alana sahip olan evin 3 mutfağı ve çalışanlar için ayrı bir bölümü de yer alıyor.

Malikânenin tam ortasında yer alan geniş asansör ise Marc Anthony ve misafirlerinin merdiven çıkma zahmetini ortadan kaldırıyor. Ayrıca malikânenin bahçe kısmında olimpik standartlara yakın ebatlarda kocaman bir yüzme havuzu da bulunuyor. Marc Anthony’nin özel çalışanları arasında sadece yüzme havuzu ile ilgilenen özel bir ekip de yer alıyor.

Her cepheden muhteşem bir manzara

Güney Coral Gables’in Cocoplum Adası üzerinde konuşlanan malikâne muhteşem manzaralı Biscayne Körfezi’ne bakıyor. Körfeze taştan bir iskele ile bağlı olan devasa yapının toplam 5000 metrekarelik geniş bir arazisi bulunuyor. Arazinin arka tarafı ise Lago Maggiore Gölü ile 150 metrelik bir kıyıya sahip.

Ön tarafında uçsuz bucaksız Atlantik Okyanusu manzarası, arka tarafında ise muhteşem bir göl manzarasına sahip olan malikânenin özelliklerine bakıldığında aslında servet sahipleri için gerçekten de güzel bir tercih olduğu anlaşılıyor. Malikâne, Marc Anthony’nin halen görüşmeye devam ettiği eski eşi Jennifer Lopez’e de sadece 3 kilometrelik bir uzaklıkta yer alıyor.Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR