Mandy Moore’un Muhteşem Manzaraya Sahip Evine Davetlisiniz!

Mandy Moore'un Muhteşem Manzaraya Sahip Evine Davetlisiniz!

NBC’nin aile draması This Is Us’ın güzel yıldızı şarkıcı Mandy Moore’un evi, 2018’in Ocak ayından beri devam eden uzun bir restorasyon sürecinin ardından huzur dolu bir yuva olarak sahiplerini karşılamaya hazırlanıyor.

Yeni bir hayat, yeni bir ev

“Candy” adlı ilk single’ıyla 1999 yılında sadece 15 yaşındayken şöhreti yakalayan yıldız, Los Angeles’ın Los Feliz bölgesinde 2002 yılında satın almış olduğu 1920’li yıllardan kalma 5 yatak odalı, 5 banyolu Akdeniz tarzı evini, yaklaşık 3 milyon dolara satarak California Pasadena’da yaklaşık 2,5 milyon dolara satın aldığı, mimar Harold Zook imzalı yeni evinde gelecekte bir aile olarak yaşamayı planladığı güzel günler için gün sayıyor.

Mandy Moore ve indie rock grubu Dawes’in vokali de olan Taylor Goldsmith’in, bir yıl süren bir arayıştan sonra konumuna ve ruhuna aşık oldukları evi hayallerindeki hâle getirebilmek için giriştikleri uzun bir restorasyon ve yeniden tasarım sürecinin ardından ortaya çıkan sonuçtan çok memnun oldukları söyleniyor.

Huzur dolu atmosfer, muhteşem manzara

San Gabriel dağlarına bakan ve paparazzilerden korunaklı bir konumda bulunan, 1.110 metrekarenin üzerinde bir alana kurulu 3 yatak odası, 3 banyo ve bir de home office’e sahip olan bu evde çok geniş bir mutfak, oturma ve yemek odaları ve muhteşem bir bahçeyle birlikte bir de yüzme havuzu bulunuyor.

Doğayla iç içe olan evin, arka bahçeye ve ön taraftaki avlulara da açılan ana yatak odasında bir tuvalet bir de SPA tarzı bir banyo bulunuyor. Bu oda da, evin neredeyse her yeri gibi muhteşem dağ manzarasına bakıyor.

Harika bir bahçeye bakan büyük pencereli oturma ve yemek odaları ise şık bir şömineyle birbirlerinden ayrılıyor. Yine bahçe manzaralı mutfakta ise 2 adet büyük ada yer alıyor. Sade tasarımlı mutfakta ağırlıklı olarak Calacatta Venato mermerleri göze çarpıyor.

Korunaklı bir yuva

Yeni evinin bir yetişkin, kadın ve sanatçı olarak hayatındaki yeni bir bölümün başlangıcına işaret ettiğini belirten Mandy Moore, sadece 18 yaşındayken satın alarak 15 yıl boyunca yaşamış olduğu Los Feliz’deki evi hiçbir zaman tam olarak kendisininmiş gibi hissetmediğini; bu evin ise kendisini yansıtması için elinden geleni yaptığını söylüyor.

Mandy Moore her fırsatta kendisi, müstakbel kocası, köpekleri Joni ve Jackson için yarattığı bu yeni yuvada gözlerden uzak, sakin, huzurlu, güvenli ve tamamen özgür bir hayatın tadını çıkaracağı güzel günleri sabırsızlıkla beklediğini ifade ediyor.

Etiketler: , ,

BENZER YAZILAR