Madonna Ve Eski Eşi Guy Ritchie’nin Londra’daki Evi Kiralık!

Madonna Ve Eski Eşi Guy Ritchie'nin Londra'daki Evi Kiralık!

Londra’da lüks bir tatil planlayanlar, artık dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın South Kensington’ta yer alan evini, geceliği 500 dolardan kiralayabiliyor. Madonna ve eski eşi Guy Ritchie, 1999-2003 yılları arasında geleneksel Georgian mimari stiline sahip bu evde yaşamışlardı. İki yatak odalı ve iki banyolu ev; Fransız balkonları, özel tasarımlı odaları, renk ve mobilya seçimleriyle her açıdan modern ve huzur verici gözüküyor.

Sadelikle gelen huzur oturma odasında

You Can Now Rent Madonna's Swanky Former London Apartment

Madonna’nın Londra’daki evi, oldukça sade mobilyalarla ve sade renkler seçimleriyle dikkat çekiyor. Krem ve beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı büyük oturma odasında üç adet büyük kemerli pencere odaya hoş bir görünüm katıyor. Dışarıya açılan pencerelerde büyük perdeler yerine kullanılan ince ve zarif stor perdeler sayesinde doğal gün ışığı odaya giriyor. Böylece evin içerisinde daha keyifli ve huzurlu saatler geçirmek kolaylaşıyor.

Oturma odasında, kitapların kusursuzca yerleştirildiği beyaz renkte büyük bir kitaplık yer alıyor. Kitaplık raflarında çeşitli kitapların yanı sıra birkaç şık obje de kitaplığı zenginleştiriyor. Halının tercih edilmediği ve kestane rengi parke kaplı büyük oturma odasında, sadece kitaplığın bulunduğu bölümdeki küçük boyutlu kilim şık bir detay katıyor. Kitaplığın yanında bulunan piyano ise modern görüntüyü tamamlıyor.

Odanın girişindeki duvarda yer alan halı desenli renkli dekor, sade renklerin tercih edildiği odaya renk ve hareket katıyor. Oturma odasının geniş kısmında dikdörtgen şeklinde uzun bir yemek masası yer alıyor. Sade renklerden burada da ödün vermeyen Madonna, yemek masasını da açık tonlarda tercih etmiş. Evin bu bölümünde yer alan altı kişilik bej koltuk ise, üzerindeki çeşitli yastıklar ile renkleniyor.

Yatak odasında çarpıcı renkler

You Can Now Rent Madonna's Swanky Former London Apartment

Madonna’nın oturma odasında tercih ettiği sadeliğe nazaran yatak odasında, renkli tercihler yaptığı görülüyor. Desenli ve renkli motifler ile tasarlanmış halılar ve çift kişilik yatağın ayakucuna koyulmuş olan mor renkli çift kişilik koltuk ile yatak odası oldukça çarpıcı gözüküyor. Kıyafetleri ve küçük eşyaları koymak üzere tasarlanmış olan kestane rengi çekmeceli dolap ve onunla uyum sağlayan sehpa, yatak odasına nostaljik bir hava katıyor.

Yatağın kenarındaki küçük kitaplık ve abajur gece yatmadan önce kitap okumayı alışkanlık haline getirenler için ilham verici güzellikte. Odanın en ilgi çekici mobilyalarından biri olan sallanan koltuk ise, yatak odasında konforun dozunu artırıyor. Gri renkteki bu koltuk, aynı renkteki perdeler ile de uyumu fazlası ile yakalıyor. Duvarlarda tercih edilen beyaz rengi ise şık birkaç tablo tamamlıyor.

BENZER YAZILAR
kategorisinde yayınlandı