Lombard Wharf Londra Proje Lansmanı Çok Yakında!

Lombard Wharf Londra Proje Lansmanı Çok Yakında!

OXO Investments tarafından 25-26 Mart tarihlerinde Zorlu Center Raffles İstanbul’da yapılacak lansmana Londra’da yatırım yapmak isteyenler katılabilecek.

Londra merkezli OXO Investments emlak danışmanlık şirketi, 2016’da İngiltere’nin en iyi inşaat şirketi seçilen Barratts ile birlikte Lombard Wharf’ın lansmanını 25-26 Mart tarihlerinde İstanbul’da yapacak.

Londra Battersea’de, Chelsea Harbour karşısında, Thames Nehri’ne sıfır konumda yer alan çağdaş ve şık yeni bir proje olan Lombard Wharf projesi hakkında bilgi almak isteyenler 25-26 Mart tarihlerinde Raffles Istanbul Hoteli, Zorlu Center’de yatırımcılara yapılacak sunuma katılabilecek. Proje lansmanına katılmak isteyenler 0533 738 39 58 numaralı telefondan ve info@oxoinvestment.com mail adresinden LCV yaptırabiliyor.

Her seviyede hafif, iki derecelik bükülen kuleli ikonik mimarisi ile Lombard Wharf, 134 adet dairden oluşuyor. Lombard Wharf; bir, iki ve üç yatak odalı daireler ile etkileyici Thames nehri, Chelsea Harbour ve Londra manzaralı daireler sunmakta. Her dairede çarpıcı nehir manzaralı kendine ait balkon-teras bulunuyor. Ulaşım için Clapham Junction istasyonuna kısa bir yürüyüş mesafesinde olan proje, Londra geneline ve İngiltere’nin güneyinde mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip.

İnşaat ruhsatı alınmış Diamond Jubilee yaya köprüsü tamamlandığında nehrin karşı tarafı Chelsea Wharf’ı Battersea’ye bağlayacak ve Chelsea ve King’s Road’a bağlantı oluşturacak bir proje. Bittiğinde, Chelsea Imperial Wharf İstasyonuna yaklaşık 5 dakika içinde ulaşılabilecek. Diamond Jübilee Yaya Köprüsü, yılda tahmini 1.2 milyon yaya ve bisikletliye ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmış olup, bu yüzyılda Londra’daki Thames’ nehrindeki ilk yaya ve bisiklet köprüsü olacak.

Lombard Wharf’a yakın olan Battersea Park, pek çok kişi tarafından gölü, subtropikal bahçeleri, hayvanat bahçesi, tenis kortları ve yürüyüş yapanlar, bisiklete binenler, koşuya çıkanlar için bir çok parkuru ile Londra’daki tüm parklar içinde en ilginci olarak görülüyor. Londra da 2. Bölge’de yer alan Battersea, Thames nehri kenarındaki konumu ile bir çok yatırımcının ilgisini çekiyor.

Detaylı bilgi için https://www.oxoinvestment.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler: , , , , , , ,

Milliyet Emlak
Takip Et

Milliyet Emlak

Milliyet Emlak Dergi; sektörel haberlerden dekorasyon haberlerine, galerilerden magazin haberlerine kadar pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz bütünleyici bir platformdur.
Milliyet Emlak
Takip Et
BENZER YAZILAR