Kim’in Şöhretine Tanıklık Eden İlk Evi Satılık!

Kim’in Şöhretine Tanıklık Eden İlk Evi Satılık!

Kim Kardashian, TV’deki reality şovunun ilk yayınından bu yana hayatında çok fazla değişiklik yaptı. Reality şovunun televizyonda yayınlanan her sezonu ile birlikte şöhreti de gün geçtikçe büyüyen Kardashian ilk önce saçlarında değişiklik yaptı sonra sırası ile kocalarını ve evlerini değiştirdi. Kardashian’ın 20 milyon dolara satın aldığı evinden önceki hayatını hatırlamak zor olsa da Kim’in şöhretinin mütevazı başlangıç yıllarını hatırlatan ve o yılların bir parçası olan evini satışa çıkarıyor. Olabildiği kadar alçak gönüllülüğü ile…

2010 yılında ünlü futbolcu erkek arkadaşı Reggie Bush’la çıktığı sıralarda şu andaki değeri 5,5 milyon dolar olan Beverly Hills evini satın aldı. Sadece bir yıl sonra, yeni sevgilisi Kris Humphries’tan evlilik teklifi aldı. Aynı zamanda Kris Humphries evlilik teklifini bu evde yapmıştı. Çiftin muhteşem evliliği sadece 72 gün sürdü. Kardashian bu evde yaşarken boşanma davası açtı ve evi 2012 yılında sattı.

Tuscan’daki Evin Her Köşesinde Kim Kardashian’ın İzleri Var

Yıldızın beş yatak odasına, dört adet banyoya sahip olan ve güllerle kaplı evi  Beverly Hills’ teki güvenlikli seçkin Tuscan mülklerinde yer alıyor. Bir yatak odasından daha çok stüdyo bir daireyi andıran Kardashian’ın yatak odasında bir şömine, geniş bir dinlenme alanı ve Kim’e layık devasa bir gömme elbise dolabı bulunuyor. Yatak odasında bulunan banyo da bir dinlenme küveti, aynalı pudralıklar ve muhteşem bir bahçe manzarası yer alıyor.

Evin tasarımında ayrı bir giyinme ve giysi odası gibi Kim Kardashian’ın kişisel tasarımlarına bolca rastlanıyor. Olur, da evin yeni sahibi evin daha önce kime ait olduğunu unutursa hatırlaması için evde bulunan Hollywood aynalarında bile Kim Kardashian’ın isminin baş harfleri bulunuyor. Şık bir yemek ve salon ile birlikte rahat bir oturma alanına sahip olan evin her noktasında Kardashian’dan izlerle karşılaşılabiliyor.

Lüksten vazgeçemiyor!

Geniş bir televizyon ve medya odası alanına sahip olan evde Kim’in bütün KUWTK reality şovlarının ön izlemesini gerçekleştirdiğini hayal edebilirsiniz. Satın alınan bir ilk ev için oldukça etkileyici olan evin arkasında yer alan bahçede şelale özelliği bulunan oldukça güzel  bir yüzme havuzu, açık bir mutfak, bir bar ve şömineli bir teras yer alıyor. Aynı zamanda bahçede çiçeklerle dolu açık alanın tamamını görebilen bahçenin üzerinde yüksek alana kurulmuş bir taraça da bulunuyor.

Etiketler: , , , , , ,

BENZER YAZILAR