Seyyar Aydınlatma Diye Buna Denir: Mesa

Seyyar Aydınlatma Diye Buna Denir: Mesa

Günümüzde daha çok, biraz da yaşam alanlarının genellikle dinlenme mekânları olarak kullanılmasından kaynaklanıyor olsa gerek, loş ışıklandırmalar tercih ediliyor. Bu tarz bir aydınlatma her ne kadar ortama huzur ve konfor verse de, özellikle belirli bir işe yoğunlaşmanız gereken durumlarda, biraz daha güçlü bir ışıklandırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Mesa size aynı anda hem loş ve hem de alabildiğine aydınlık bir ortam vadediyor!

Gözünüzü yormaz

Mesa’nın en önemli özelliği, yalnızca baktığınız yeri güçlü bir biçimde aydınlatmasında yatıyor. İdeal boyutları sayesinde ışığı asla direkt olarak gözünüze vermiyor. Masa lambası gibi doğrudan bir aydınlatma sağlıyor ve bu özelliği sayesinde altta kalan bölgeyi son derece yoğun, üstte kalan alanları ise loş bir biçimde aydınlatıyor. Böylece, ışıksız bir odada nakış bile işleseniz, Mesa yanınızdayken gözünüz hiçbir şekilde zorlanmıyor.

Zira Mesa, ihtiyacınız olan noktaları var gücüyle ışıklandırıyor. Gerekli olmayan alanlardaki loşluğu ise muhafaza ediyor. Ürün göz seviyenizin altında kaldığı için ışık direkt olarak gözünüzle temas etmiyor. Mesa ışığının altında etamin gibi en ince işleri bile icra etmeniz mümkünken göz seviyeniz ışık kaynağının üzerinde kaldığı için gözleriniz yorulmadan huzur içinde işinize odaklanabiliyorsunuz. Kısacası Mesa her ortama ve her işe ayak uydurabiliyor.

Her ortamda size eşlik edebilir

Mimari aydınlatmalar için geliştirilen LED teknolojisinin kullanıldığı Mesa, doğal ve sıcak bir ışık sağlıyor. Bu şekilde ister ılık bir yaz gecesinde piknik masasının üzerinde balık ayıklayın, isterseniz evinizin bahçesinde rahat koltuğunuza oturup tüm gece kitap okuyun; Mesa bulunduğunuz karanlık ortamı, ihtiyacınız kadar aydınlatıyor. Ne ortamın büyüsünü bozuyor, ne de huzur ve romantizm uğruna karanlıkta meydana gelebilecek küçük kazalara meydan bırakıyor.

Seyyar aydınlatma diye buna denir

Portatif formu ve katlanabilir ayakları sayesinde, Mesa’yı gittiğiniz her yere son derece kolay ve zahmetsiz bir şekilde götürmeniz mümkün. Özel kabının içine yerleştirerek sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Saniyeler içinde kurup toplayabileceğiniz bu işlevsel ürün size, 7/24 dilediğiniz organizasyonu yapmanız konusunda yardımcı oluyor.

425 gram ağırlığı ve 33 x 28 x 13 cm ebatlarıyla yer kaplamayan Mesa’yı evinizin herhangi bir yerinde muhafaza edebilirsiniz. Su geçirmeyen ve toz toplamayan ürün, yüksek kalite malzemeden üretiliyor ve uzun süreli bir kullanım vadediyor.

İnce düşünülmüş tasarımıyla basit ama kullanışlı bir lamba olma özelliği taşıyan Mesa, günlük hayatınızı ve aynı zamanda sosyal yaşamınızı daha konforlu bir hale getirebilir. Aydınlıkla karanlığı aynı anda yaşamayı sevenler için kusursuz bir icat olabilir mi dersiniz?

Etiketler: , , , , , ,

BENZER YAZILAR